Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomnál miért van ekkora...

Telekomnál miért van ekkora különbség az üzletben ajánlott és az online készülékkedvezmények között?

Figyelt kérdés
Telekom üzletben kértem ajánlatot új mobiltelefonos előfizetés kötésre, meglévő tv és otthoni internet mellé. Itthon beléptem a meglévő Telekom fiókba, beállítottam ugyanazokat a csomagokat mint amit az üzletben javasoltak, és online rendelés esetén 11.000 Ft-al több készülékkedvezmény jött ki mint az üzletben. Lehetséges hogy valami tényleges különbség van az előfizetésben, vagy egyszerűen online rendelés esetén nagyobb kedvezményt adnak?

2022. febr. 15. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Online rendelés esetén nincsen a bolti eladónak jutaléka.


Könyvesboltoknál is ez van, karácsonykor volt 40 000Ft-nyi utalványom és a bolti VS online könyvétel esetén +2db könyv jött ki a neten rendelve és a kiszállítás helyeként a boltot megjelölve.

2022. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet rendelsz online, annál kevesebb boltra, és ott ülő fizetett alkalmazottra lesz szükség. Azért kapsz kedvezményt, hogy mielőbb átszokj az online rendelésre és akkor megspórolhatják idővel a bérleti díjakat és kevesebb alkalmazottal lehet az ügyfeleket is kiszolgálni.
2022. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!