Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted nem vicces ha olyan...

Szerinted nem vicces ha olyan ismerősöm tartja magát karrieristának aki alig keres többet mint én, betatanított munkásként?

Figyelt kérdés

Ez ilyen önnyugtatás lenne? Nyugtatja magát hogy elért valamit miközben nem?

ANnyi hogy irodai munkát végez. Egyébként betanított meló, mert szakma az nem kell hozzá.


S amikor elmondta a fizetését, dobtam egy hátast, hogy nagyjából 20 ezer forinttal több mint az enyém...


S én tényleg az utolsó tróger segédmunkát végzem, felelősség 0, az se érdekli a főnököt ha részegen jelenik meg a dolgozó.


2022. febr. 16. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kamuzz már Balázs, nincs is munkád...
2022. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Megértem a kérdést, mert például a szüleim háztáji gazdaságában nagyobb úr voltam "parasztként" mint bármelyik mérnöki állásban. Később világjáróként is egyszerű mezőgazdasági munkákból éltem, s továbbra sem keresek diplomás állásokat. De, majd agyalok, görcsölök, felelősséget vállalok, stresszelek diplomával, mikor például Floridában méhész betanított munkával zenehallgatás közben a megélhetésen túl havi 600 ezer Ft-nak megfelelő összeget megerőltetés nélkül félreraktam.
2022. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En mondjuk ilyen undorito segedmunkat br 2M alatt nem vallalnek, annyiert se biztos, szóval ennyire mész a magasabb fizetéseddel. Azert engedi a fonokod hogy reszegen jarj be mert tudja hogy az ilyen munkat jozan ember sokaig nem hajlando csinalni.
2022. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Az hogy részegen jelenik meg még nem azt jelenti, hogy nem komoly a meló.

Én is piásan tartok sokszor sajtó tájékoztatót.

Feri voltam sziasztok

2022. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
nekem is több ismerősöm van így, Magyarországon szakmával lehet a legtöbbet szakítani, diploma csak önámításra jó
2022. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3: Nem undorító maga a meló, csak tróger munka, kevés pénzért. Én kifejezetten szívesen járok be, alkoholt azért iszom mert alkoholista vagyok, nem a meló miatt.
2022. febr. 16. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet normális. Például vegyünk két 20-21 éves személyt. Az egyik betanított munkát végez, vagy valami olyasmit, mint te. A másik egyetemista és mellette heti 20-30 órában gyakornokoskodik valami komoly dolgot (kutatásban is részt vesz, ír cikkeket is plusz ugye 20 órát pl robotokat programoz -vagy bármi ilyesmi szintű dolgot- ) kb élete sincs mellette. Fizetése nem jó, mert nagyrészt kutat vagy csak gyakornok és akár lehet olyan munkája is, ami igazából csak hobbiprojekt, azaz ingyen csinálja. Viszont 2-3 év múlva 2-3-szor annyit fog keresni, mint most.
2022. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7: Igen, csakhogy amit ő csinál az nem ilyen meló. Ez 10 év múlva is ugyanez lesz. Érted?

Előrelépési lehetőség 0.

2022. febr. 16. 11:51
 9/9 anonim ***** válasza:

"S én tényleg az utolsó tróger segédmunkát végzem, felelősség 0, az se érdekli a főnököt ha részegen jelenik meg a dolgozó."


Nem is mondtad, hogy ekkorát léptél előre az életben az eddigiekhez képest.

2022. febr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!