Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Royalfashion.hu online rendelő...

Royalfashion.hu online rendelős ( ruha , cipő ,stb ) oldal? Mik a tapasztalatok méretarányosak és anyaguk megfelelő? Nagyon olcsók a termékek..

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 11:33
 1/7 anonim válasza:
Gyorsan ránéztem az oldalra és egyből szembetűnt, hogy google fordítóval van lefordítva (valószínűleg) csehről/szlovákról, én nem bíznék egy olyan webshopban amit még csak le se fordítottak helyesen...
2022. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Előre nem utalnek, utanvetre gondoltam.



Igen , azért a kérdésem, amit írsz... hogy Nem túl biztató így .

2022. febr. 21. 06:41
 3/7 anonim válasza:
rendelt végül? találtam egy nagyon jó cipőt, viszont gyanúsan olcsó…
2022. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem merek . Sztem minőségre sem jók... Inkább veszek vmi replika markasat..
2022. márc. 9. 09:41
 5/7 Csilla* válasza:

Sziasztok!


Nem tudom, hogy releváns még, de én rendeltem egy hete és azt kaptam, amit szerettem volna.


Átutalással fizettem, és a jelzett időpontban meg is érkezett a termékem. Én Packetán keresztül vettem át.

Most is tervezek rendelni. Én nem csalódtam. 😊

2023. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csilla* válasza:

Január 5-én írtam nektek a rendelésemmel kapcsolatban.


Bakancsot vettem és még mindig bírja. Nálam a cipők/bakancsok okésak. Most sportcipőt és tréning szettet rendeltem. A cipő mint említettem jó. A szettel kapcsolatban nem jó a méret. Nem tudom milyen méreteket számolnak Varsóban, - mivel a cuccokat onnan küldik - de rám kicsi volt a 37-38-as méret, pedig eddig jó volt. Viszont nem szerettem volna nagyobbat rendelni belőle, azt gondoltam lógni fog rajtam a 42-es méret. És lehet mégis azt kellett volna. Na mindegy. Ruhát kétszer is meggondolom, hogy rendelek-e.

2023. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyeljétek a visszatérített összegeket számlán mert csalnak!400 Ft is pénz és ha napi 10 vásárlót átvernek az már kifutja az ügyintéző napi kajáját!44465 Ft helyett 44065 Ft ot térítettek!
2023. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!