Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feladtak nekem egy csomagot...

Feladtak nekem egy csomagot postán de sose voltam itthon akkor le lett adva a legközelebbi postán?

Figyelt kérdés
Semmi értesitést nem kaptam, kb 2 hete lett feladva. Postán keressem?
2022. febr. 21. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csomagnak rendelkeznie kell nyomkövetési számmal. Kérd el a feladótól, és keress rá a posta oldalán, merre jár.
2022. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem kaptal ertesitest, akkor az a csomag sose jart feletek. A postan se lesz, hiaba mesz oda.
2022. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

2-es ez bizony nem így van: nekem már volt csomagom úgy postán, hogy nem kaptam értesítést, de tudtam, hogy érkeznie kell és bementem rákérdezni - ott volt.


Kérdező, ez többek között azon is múlik, hogy mivel jön a csomagod, amit az eladó tud megmondani. Pl. GLS futáros csomagod soha nem lesz lesz a postán.

Visszamegy a GLS depóba és utána az eladónak.

Épp ezért az eladótól érdeklődj csomagszám iránt.

2022. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: A mi postásunk többször elfelejtett már értesítőt bedobni az átvehető csomagokról, és már csak akkor derültek ki ezek a hibák, amikor visszaküldték azokat a feladóknak külföldre. :( Már nem egyszer duplán kellett megfizetnem a postaköltséget emiatt, mert az újraküldést nyilván ugyanúgy kifizetették velem még egyszer, hiába nem az én hibám volt.
2022. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen járok úgy, hogy a nyomkövetésbe be van írva a sikertelen kézbesítés és/vagy az értesítő hagyva X okból szöveg, aztán a kézbesítő meg a közelbe se járt, nemhogy értesítőt hagyott volna... Úgyhogy nálam rendszeres, hogy a küldeményazonosítóval battyogok be, hogy itt kell lennie, keressék ki.


De mindenképp kell tudnia a kérdezőnek az azonosítót, anélkül elhajtják a fenébe. Tudakozványt se tud anélkül indítani.

2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!