Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha délután tornázom itthon,...

Ha délután tornázom itthon, és utána lezuhanyzom, mikor kéne legközelebb zuhanyozni? Lefekvés előtt, vagy másnap reggel elég? Vagy következő nap este?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Másnap bőven elég szerintem, ha mész valahova akkor előtte, ha nem akkor másnap este is simán jó
2020. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk megyek suliba, akkor reggel is zuhanyozzak, ugye?
2020. dec. 13. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Következő nap este elég szerintem. Én is délután eszemnáltalában, napi egyszer tusolok, vagy fürdöm, általában utána. Ha csak lightosabb edzés, mondjuk jóga, akkor nem rohanok egyből, hanem este. Éjszaka és napközben sem izzadom, nem koszolódom össze reggelre, viszont a bőröm érzékeny, viszketek a sok víztől. Felesleges tartom, hogy reggel is tusoljak. Intim törlőkendővel áttörlöm magam, az arcom megmosom.
2020. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*edzem általában akart lenni.
2020. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Ha én aerobicozom délután, akkor megvárhatom a lefekvést a zuhanyzással, vagy rögtön a mozgás után kéne?
2020. dec. 13. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Az izzasztóbb sport után azért érdemes, mert az izzadt ezdőruhát úgyis leveszed, miért vennéd fel az otthonit az izzadt testedre? Vagy az edzőruhában ülsz lefekvésig?
2020. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem abban :) igazad van
2020. dec. 13. 17:41
 8/9 A kérdező kommentje:
De az ugye nem jó, ha a délutáni torna után csak reggel zuhanyzom? Tehát torna után nem. (Reggelente jobban szeretek zuhanyozni)
2020. dec. 14. 07:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz izzadtan lefeküdni aludni a tiszta ágyba akkor elég reggel is. De oda csaj ne vigyél xD .. de am 10p az egész. 2-3 zuhi is belefér. Ha sportol meg dolgozik az ember. Főleg nyáron.
2020. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!