Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin Piramisjáték?

Bitcoin Piramisjáték?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Empiriokriticizmus.
2022. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2022. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

100 cikket találsz róla, hogy igen és másik 100-at, hogy nem.

Neked kell eldönteni, hogy melyiknek hiszel. :)

2022. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Egyszeru, felmesz githubra, letoltod a bitcoin source kodot, elkezdesz futtatni egy nodeot, es elkezded elemezni. Nem olyan komplikalt dolog ez, youtubeon beirod hogy MIT open courses cryptocurrencies, ott van egy csomo egyetemi anyag ami elmagyarazza hogyan mukodik. Ha elegge utana nezel akar meg meg is gazdagodhatsz belole :) (akar lefele akar felfele). Szerintem nem az, de en ertek hozza, nezz utana es dontsd el
2022. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Maga az élet egy piramis játék.
2022. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem annak indult.
2022. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen valós értékteremtés okozza a növekedését? Erre nem fog neked senki értelmezhető választ adni. A gyökér bankrendszer mögött legalább ott a vért hugyozó legszélesebb népréteg, majd rajta az összes többi. Lehetne ott is vakarózni, hogy mennyire teszi a politika+tőkelobbi+bankrendszer maga szintén piramisjátékká, de míg ott a megélhetésükért dolgozva valós értékeket termelő/szolgáltató jónép rak egy s mást a mérleg másik serpenyőjébe, addig a kriptopiac mögött mi is áll? Nehezen megtalált prímszámok?? Egyetlen informatikai áttörés (lásd kvantumszámítógépek, ill. tetszőleges, értelmetlenül sok párhuzamos szálon alapuló megoldás a jövőben), és a régi, nehezen kipécézhető számok bőven belátható időn belül felsoroltathatók egyetlen kütyüvel. Kártyavár. Amit Béla bedaruzott a folyó fölé, az egy híd eleme lesz, és az is marad, míg sok-sok évtized múlva menthetetlenül széjjel nem rohad. Addig viszont nagyon stabilan híd lesz. És az élettartama teljesen jól skálázható.


Adsz pénzt egy "most még nehéz kibányászni" valamiért, amit a kereslet/kínálat beállított egy értékre. Pénzt adsz, ami mögött mindig valós, elvégzett munka és ténylegesen létrehozott, hasznos értékek tömege áll. Nekem nincs ellenvetésem, ha bele akarsz kicsit kapaszkodni egy felszálló ágba, sok szerencsét! Én nem veszek ilyesmit, nekem nem érték továbbra sem. Ha már befektetsz, lendíts vele valós dolgokat szerintem! Mindenesetre azt csinálsz, amit akarsz.

2022. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem piramisjáték.

Az igaz, hogy konkrétan annyi az értéke amennyit a piac mögé kélzel. Nagyon sokan megszívták vele, mert a lufi elkezdett leereszteni. De ettől még nem piramisjáték.

Teljesen hiányzik belőle a piramisjátékok alapja. Az ajánló rendszer és az ebből jövő jutalékok. Nincs itt szó MLM értékesítésről. Sőt eleve nem is az értékesítők terméke. Gyakorlatilag olyan mint egy valuta, amit lehet váltani. Csak éppen nincsen mögötte valós fedezet.


Ez pont olyan mint amikor valaki arany vagy euro befektetést javasol. Ha kap is jutalékot nem lesz piramisjáték. Cserébe extrém kockázatos, amit próbálnak elhallgatni. De amin sokat lehet nyerni, ahhoz magas kockázat is tartozik.

2023. jan. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!