Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám előre az...

Honnan tudhatnám előre az AliExpresszen, hogy melyik csomagot kézbesíti a Magyar Posta és melyiket futárszolgálat?

Figyelt kérdés

Filléres apróságokat rendeltem, és amit a futár cég szállított, az rendben volt, bedobta a postaládába.

Viszont amit a Magyar Posta kézbesít, ő rászámol min. 400.-Ft vámkezelési költséget. Ez a díj több esetben meghaladta magának az árunak az értékét.

Milyen fizetési módot válasszak (vagy milyet NE válasszak), hogy valami futárcég hozza ki és ne a Magyar Posta?


2022. febr. 23. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem tudod előre, kivéve ha van választási elhetőség, hogy a Courier mi legyen (pl.: GLS, DPD, stb stb, akik ugye szállítanak nem zetközileg)

Nekem egyszer kellett vámot fizetnem akármennyire is azt harsogták, hogy kell vámkezelési IS. Jött a foxpost, hogy 0Ft utánvétellel jött csomagom. csak cím van általában a csomagon, ha ebayről rendelek, telszámot nem tudják ráírni valamiért. Aliról is rendeltem, akkor kellett minden vámos hülyeséget fizetni, de csak emrt a posta szállította. DPD-se számol vámot, nem tudom miért.

2022. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!