Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Raklapok visszaküldése postáva...

Raklapok visszaküldése postával vagy futárral megoldható?

Figyelt kérdés
13db raklapról lenne szó. Budapestről kb 150 km-re kellene elküldeni. Milyen költsége lenne? Egyáltalán van erre lehetőség?

2022. febr. 24. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
VEttél valamit, amit ezen szállítottak? Nem állapodtatok meg a visszavételben?
2022. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. A lehetőség, hogy visszavisszük a telephelyre. Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás?
2022. febr. 24. 12:36
 3/8 A kérdező kommentje:
A számlán a raklap költsége 5-6000Ft/db, kész rablás. Túl messze vagyunk, hogy visszavigyük, sz.autóban nem is férne be. Eladni jó esetben kb. 1-2eFt-ért lehetne, állapottól függően.
2022. febr. 24. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

150 kilometerre visszavinni a raklapot? Hat nem tudom ebbe hogyan sikerult beleugrani, de jo nagy hulyeseg volt.


Tehertaxi a te megoldasod, nem lesz olcso, bar tobb ceg is foglalkozik ilyesmivel.

2022. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BeefEater ***** válasza:
100%

Bérelj egy furgont egy fél napra és vidd vissza a raklapokat. A raklapokért 65 ezer Ft-ot kapsz, a furgon kb 10000 meg kell valamennyi üzemanyagra.

Másik megoldás lehet, hogyha van a leadási helyhez közeli raklapos cég, akkor rendelj tőlük 13 raklapot normális áron a leadási helyre és beszéld meg, hogy így "juttatod vissza" a 13 raklapodat (amit meg eladsz helyben)

2022. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ki van számlázva, és vissza is veszik ugyanannyiért?
2022. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, futár elviszi, ezért van. Nyílván nem lesz olcsó, de olyan nincs, hogy nem viszik el. Hidd el ha más nem akkor tréleren elviszik 100.000Ftért :D autókat is elvisznek így A ból B be.

Én egyébként a helyedben eladnám helyben. Nekem is volt rengeteg raklapom építkezés után, 10ezer/darab, egyből megvették, el is jöttek értük és felrakták a kocsi tetejére lekötve. 1m3 cserép volt rajtuk.

2022. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 5-öst követném, bérelj furgont, de ÓRA bérben. lehet úgy olcsóbb. 6-8ezer egy raklap oszt cső, akinek sok majd sír és megveszi más. MIndenképp jól jössz ki belőle és még vezethetsz is, ami jó móka
2022. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!