Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek még pénzt...

Hogyan keressek még pénzt kiskorúként? Diákmunkát még nem vállalhatok, család, ismerősök nem jöhetnek szóba.

Figyelt kérdés
Eladtam már néhány dolgot, de legalább párezer még kellene, legkésőbb március közepéig. Gondoltam utcazenélésre, de nem biztos hogy addig meg tudok tanulni annyi darabot hogy kitegyen legalább fél órát. Páleszes üvegek visszavitele jó ötlet? Bár 5 ft-t lehet kapni darabjáért:/ az olyan válaszokkal, mint pl. mért nem jöhet szóba a család és ismerősök, nem tudok mit kezdeni. Néztem a hasonló kérdéseket is és nem jutottam sokkal többre. Kutyasétáltatást is próbáltam de a kutyának nem kellek, viccen kívül

2022. febr. 25. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Helyileg hol?
2022. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Add el neten a pokemon-os kártyagyűjteményed. :-D
2023. júl. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!