Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkahely dönti el, hogy...

A munkahely dönti el, hogy milyen szép-kártyám lehet?

Figyelt kérdés
A meglévő OTP szép kártyámat nem akarják elfogadni, helyette MKB kellene, de nem szeretném, mert kevesebb helyen fogadják el, ráadásul más kolléga aki ennél a fejvadásznál van neki lehet más szép kártyája, akkor nem értem mi van..

2022. febr. 25. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
igen
2022. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem is értem ezt a kikötést. A munkahelynek nem mindegy, hogy milyen számlára utalja a béren kívüli juttatást? De igen.


Nem MKB-sra utalja, hanem OTP-sre.


Hát hülye helyre sikerült elhelyezkedned, az biztos.

2022. febr. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
#2 ez nem így működik. A munkáltató egy bankkal van szerződésben, nem fog váltani egy munkavállaló kedvéért. Minden munkahely ilyen.
2022. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha más kolléga is lehet másnál nekem miért kéne?
2022. febr. 26. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

"#2 ez nem így működik. A munkáltató egy bankkal van szerződésben, nem fog váltani egy munkavállaló kedvéért. Minden munkahely ilyen."


Ez azóta már változott. A dolgozók vannak szerződésben velük. Nem emlékszel rá, hogy pár éve volt változás ebben? Pont azért, hogy munkahely váltásnál ilyen korlát ne legyen, amivel a dolgozónak csak problémája van.


X. cég az OTP-vel van szerződésben, akkor a 2 évnyi munkaviszonyom miatt oda utalnak, van egy OTP szép kártyám.

Y. cég az MKB bankkal van szerződéstben, ott dolgozom 2,5 évig, akkor oda utalnak, van az OTP mellett egy MKB szép kártyám is. És így tovább.

Na ez vált viccessé...


A dolgozó azzal köt szerződést, akivel akar. A munkáltatónak innentől kezdve tök mindegy, hogy milyen bankhoz utalja a béren kívüli juttatásokat. Így a dolgozó dönt, és 1 banknál van a szép-kártyája.


Ezt a "nem fogadják el" dolgot nem értem. Nyilatkozni kell írásban, hogy milyen számlára kéred a béren kívüli juttatást. Te az OTP-sről nyilatkozzál, a többit sz@rd le. Oldják meg ezt a hatalmas problémát, ami nem is szabadna, hogy probléma legyen. Melyik cég ez a nyomorult?!?!?!

2022. febr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!