Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress cucc hamar megérkez...

Aliexpress cucc hamar megérkezik az országba,sikeres a vámkezelés,majd napokig (4-8) semmi mozgás.Miért itthon lassul be a csomag?

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert munkaerőhiány van a Magyar Postánál.
2022. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden megérkezik 2 hét alatt,régen minimum 1 hónap volt, de kb. 1 éve ez változott
2022. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 ez attól függ, hogyan jön a cucc. Ha először egy másik EU-s országba, majd onnan EU-s küldeményként jön Magyarországra, akkor tényleg hamar megérkezik, mert ott vámkezelik, ahol megelégednek azzal, hogy a bolt beszedte már az áfát. De ha közvetlenül ide jön, akkor a vámkezelés miatt húzódik akár 2 hónapig, mert itt minden küldeményt egyesével átvilágítanak és kegyetlenül kivetik rá a plusz áfát, ha volt különbség, meg a vámkezelési díjat.
2022. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem rendelek az eu-ból, de volt már rá példa,akkor 2 nap alatt ideér. kínából és egyéb messzi helyről szoktam, onnan jön meg legkésőbb 2 hét alatt
2022. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem EU-ból rendeled, hanem Kíbából először egy másik EU tagállamba érkezik, jellemzően Belgiumba, Hollandiába vagy Németországba szokott. Ott vámkezelik, abban az országban, majd onnan EU-s küldeményként jön Magyarországra, ahol már nem vámkezelik újra, ezért jön meg hamar.
2022. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szar a hazai rendszer vám kezelés után a vámnál is ülnek rajta majd meg kapja a posta vagy adott futár cég ott is ülnek rajta majd a helyi depoba le küldik és viszik ki neked . 6 hónap volt mire egy angol csomagot meg kaptam jaa rendelés után 3 nappal Magyarországon volt 4 hónappal később a postához került és még 2 hónap mire ide került a helyi depoba ahonnan ki hozták .
2022. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a marha érdekes,hogy most is van egy küldeményem ,vámkezelési és tartózkodási helye GMT-7, tehát Kanada,USA,Mexikó...?8 nap óta mozdulatlan.Egy db 4000 Ft-os kicseszett slusszkulcs...
2022. febr. 28. 22:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Össze vár a posta egy rakat vám kezelés alá tartozó csomagot és egyszerre vámolnak többet nem egyesével megy ki a vám ellenőr és hát sokszor ez hónapokig tud tartani
2022. márc. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt nem értem, hogy ha nekem azt írja, hogy 9 nap elteltével refund van, akkor hogy érkezhet meg két hét múlva.
2022. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!