Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem látom az Ebay-re,...

Miért nem látom az Ebay-re, eladásra feltöltött, termékeim egy részét?

Figyelt kérdés

1 év kihagyás után kezdtem el újra eladni a felesleges dolgaimat a brit Ebayen.

5 terméket töltöttem fel első körben, amiből az egyik dolog el is kelt 2 nap alatt, maradt 4 termékem ( [link]


Mindegyikre, ha rákeresek, elérhető a találati listában, s rendben megjelenik.

Elvileg még feltölthetek vagy 93 terméket vagy annyi árut, ami kb 3700 fontot ér.


Tegnap fel is töltöttem 3 újabb terméket (alsó 3: [link] ), ezek megjelennek nálam, mint aktív aukciók, de a találati listában nem mutatja őket az Ebay.


Ha rákeresek mobiltelefonról az eladó termékeimre, akkor is csak 4 terméket mutat a feltöltött 7 helyett….


Semmit nem állítottam át, ugyanúgy töltöttem fel mindent, részletes leírással.


Úgy, ha kimentem a webcímüket, s kijelentkezve bemásolom a címsorba, megjelennek. Ez az 1-2 megtekintés ennek köszönhető.

Mi lehet a baj?



2022. márc. 1. 10:51
 1/1 A kérdező kommentje:

Na szóval, láthatóak a később feltöltött termékeim is. Lehet, hogy akkor kell 1-2 napnyi átfutási idő, amíg láthatóvá válik és kereshetővé a később feltöltött termék.

Azért érdekes, mert az első 5 azonnal megjelent...rá is lehetett keresni.

De, akkor megoldódott...

2022. márc. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!