Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MyHeritage téves előfizetés...

MyHeritage téves előfizetés lemondása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Véletlen benn hagytam a kártya adatokat a myheritageben és most sikeresen le is vonta az első éves díjat. Vissza tudom wzt valahogy kérni???

2022. márc. 2. 21:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ha éves előfizetés akkor igen, sőt már több hónaposnál is visszakérheted a pénzt. Jártam én is így csak más előfizetésnél, és utánajártam a jogi dolgoknak is.

Csak akkor nem kötelesek visszaadni a pénzt, ha 1 hónapra fizettél elő.

2022. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bevallom, hogy nagyon betojtam, mert euroban vonta le és potom 44 000 ft lett a vege . 😄 Hálistennek a facebookon gyorsan válaszoltak, remélem a support team levélben tud segíteni és visszakapom a pénzem, ha már ekkora pancser voltam. 😄🤦🏼‍♀️
2022. márc. 2. 21:48
 3/13 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy jártam. Néhány üzenet a support-nak + telefonálás, és 2 héten belül visszautalták a pénzt. Hatalmasat csalódtam a myheritage-ban emiatt az üzletpolitika miatt.
2022. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3/3 érdekes, én írtam nekik facebookon és egyből törölték is az előfizetést, nyilván nemzetközi utalás miatt akár 7 munkanapot is igénybe vehet 😲 neked mit mondtak és mikor volt ez?
2022. márc. 3. 21:13
 5/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Én ma rendeltem meg a tesztet és a kérdést olvasván felmerült bennem kérdés.

Ha az előfizetést lemondom (amit alapból se szerettem volna) attól függetlenül tesztet ugyanúgy elvégzik, ugye? Már ki van fizetve és nem szeretném, hogy emiatt ne végezzék el a tesztet.

Köszönöm!

2022. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem attól még, hogy nem fizetsz elo a prémium tagságra meg a tesztet amiért fizettél ugyanúgy elkészítik:)
2022. márc. 20. 14:40
 7/13 anonim válasza:
Rendben, köszönöm a segítséget, vissza is mondtam és ott maradt a megrendelésem szóval valószínű sikeres volt.😁
2022. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyszi segítsetek, hogy hova kell írni, kit kell hívni, mert nekem is levontak 129 kbszott eurót es nagyon mérges vagyok…. Lehet en is hibáztam a rendelésnél, de muszáj visszakapnom azt a pénzt.. mar írtam nekik e-mailt , de nem válaszoltak. Hova írjak?
2022. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sajnos én is így jártam. Elfelejtettem lemondani a 2 hetes próbaidő után és tegnap majdnem szívrohamot kaptam amikor megláttam, hogy levontak 51.000 Ft, most amikor egyébként is nagyon vigyáznom kell a pénzre. Gyorsan írtam nekik egy emailt, illetve Facebookon is írtam egy üzenetet, ma pedig kaptam egy emailt, és messengeren is válaszoltak, hogy le lett mondva az előfizetés és visszautalták a teljes összeget, persze ez akár 7 munkanapot is igénybe vehet. Szóval már csak várnom kell, de egyébként segítőkészek voltak, nem kellett semmit bizonygatnom.
2022. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Arra számolják, hogy az euró árfolyam miatt kevesebbet is kaphatsz akár vissza, de egyébként vissza fog érkezni. Én is megkaptam :)
2022. aug. 21. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!