Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire számithat anyukám?...

Mire számithat anyukám? Menjünk ügyvédhez : 1 éve anyukám kölcsönbe adott 1 milliot, papir van rola, persze az ö aláirásával, meg a tesoja aláirásával, plussz 1 tanu, most lejárt az 1 év, és azt mondta anyum tesoja nem tudják megadni a pénzt

Figyelt kérdés
Mit tudunk csinálni, az tudom hogy elöbb utobb ügyvéd !!!, de ilyen papirrol visszakaphatja a pénzét??? Szerintetek ? Ti mit csinálnátok
2008. dec. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

nah, jogon pont ennél a témánál vagyunk :)

ha van róla papír, akkor igen, mindenképpen fordulj ügyvédhez, ő majd intézkedik ha nem megy békés uton akkor pert indithattok!

2008. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Papírral mehettek ügyvédhez, viszont arra azért figyelj, hogy a "nem tudják megadni" és a "nem akarják" nem ugyanaz, tehát nem feltétlen jó egy összegben visszakövetleni az egészet, pláne családon belül. Én inkább először egy kompromisszumos megoldást javasolnék, pl havonta kis összegekben fizetik vissza.
2008. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát hogy nem tudják megadni azt jelenti hogy a gyerekének oda adta kamiont vett belöle, azota pénzt nem adott haza a gyereke, anyám meg nem akar nagyon össze veszni vele, bár már szerintem muszály lesz neki, ügyvéd kell mindenképp, anyu is már 70 éves, nem tudja hogy kéne ezt, én mondtam / 39 vagyok / hogy ügyvéd !! mindenképp! Egy jo ügyvéd mit tud csinálni ? Tudom nem itt kéne kérdezni, de 1 honap mulva / annyi haladékot kapott / be lesz perelve !

Amugy köszi válaszokat!


Andi

2008. dec. 16. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Akar holnap is elmehetsz egy ugyvedi irodaba, par ezer Ft-ert kersz egy pontos informaciot. Ennyi. Meseld el az ugyvednek ami tortent, mert nem jo halogatni az ilyen dolgot. Azt, hogy tovabb viszitek e a dolgot, majd meglatjatok. De en a helyedben elmennek, megkerdeznem, es akkor tudnad, hogy mik a jogaitok, megnyugodnal, mar amennyire lehet. Marmint ugy ertem a megnyugvast, hogy tudnad, mire szamithattok, mert ketelyek kozt elni nem jo dolog. Egyaltalan senkinek, anyukadnak se mond meg, hogy ugyvedhez mesz.

En azt tanacsolom, hogy minel elobb menjel el az ugyvedhez!!!!

2008. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is igy gondolom, hogy megkérdezek 1 ügyvédet, bár anyum még nem szeretne bele menni, de én mondtam pénzben és hitelben nincs rokonság ! de jobb az elövigyázatosság, én meg fogom kérdezni !!
2008. dec. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!