Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az az összeg ma,...

Mennyi az az összeg ma, amiből egy felnőtt nő meg tud élni Magyarországon?

Figyelt kérdés

A nulláról indulva egy albérlet és az önfenntartás mennyi pénzből jön ki?

Jelenleg munkanélküli vagyok és soha nem éltem egyedül.



2022. márc. 17. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk enni nem kötelező többet, de a menstruálást nehéz elkerülni, havi fix plusz 3-4 k. Valamint az alap szépségápolási termékek is drágábbak, pl sampon, balzsam, amit a férfiak megoldanak egy "body and hair"-el.
2022. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
#11: Nyilván nem kötelező többet enni, lehet tampon helyett használni vattát... Ne essünk már át a ló túloldalára. Egy férfinak sem kell ősemberként élni és 7 in 1 tusfürdőt használni csak (test, arc, haj, edények, padló, ablak, kocsi)
2022. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 én a 9. vagyok, és épp erre írtam azt, hogy a menzesz akkor is pluszkiadás, ha minden másban ugyanolyan életet élünk, mint ti. Egy férfi és egy nő is lehet igényes vagy épp igénytelen az öltözködésére, a testére, a hajára stb., és két 60 kg-os ember között szerintem a "fogyasztás" sem tér el jelentősen, ahogy valaki fogalmazott. Viszont a vatta is pénzbe kerül (meg az átázás miatt tönkremenő alsónemű pótlása is, ha már itt tartunk).
2022. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Plusz az antibébi tabi háromhavonta nekem pl 8000 ft. Ezenkívűl fizeted a telód netjét, otthon a tv-t. Nem egyszerű.Ha valami tönkremefy tv porszívó pluszkiadás.
2022. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!