Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztos kész diákszövetkezetről...

Biztos kész diákszövetkezetről milyen véleményetek van? Rendesen és időben kifizetnek ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 22:00
 1/8 anonim válasza:
Nagyon megbízhatóak, én csak ajánlani tudom ezt a szövetkezetet. Precízek és megbízhatóak, időben fizetnek. Egyetemistaként volt lehetőségem arra is, hogy az óráimhoz igazítsam műszakjaim.
2023. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Válaszodra válaszolva igen, rendesen és időben kifizetnek. A kapcsolattartók kedvesek és mindig el lehet őket érni és készséggel válaszolnak a kérdéskekre.


Ha munkát keresel, szerintem érdemes megkeresni őket, mert csomó munkájuk van.

2023. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Lili2 válasza:
Nagyon megbízhatóak. A fizetés mindig időben érkezik, teljes bejelentéssel foglalkoztatnak mindenkit. Mindenkinek ajánlom aki álláskereső.
2023. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon megbízhatóak. Teljes munkaidőben dolgoztam náluk. Időben fizettek. Minden problémát azonnal megoldottak. Nagyon kedvesek.
2023. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jázmin0597 válasza:
Kifejezetten ajánlom őket. Jó náluk dolgozni, segítenek és patika munkát adnak.
2023. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Mindig pontosan érkezik a fizetés. Ha ne adj Isten valami gubanc is lenne, akkor is kifizetik a ledolgozott órákat, nem vernek át senkit, amit ledolgoztál, megkapod. Mindenben segítenek, amiben csak tudnak, abszolút megbízható cég tapasztalatom szerint. Munka is folyamatos van náluk, suli mellett szinte bármilyen műszakot lehet vállalni. Ritka az ilyen cég, mint a Biztos Kész Kft. ;) Úgyhogy hajrá!
2023. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 porgyev válasza:
Én csináltam náluk diákmunkát még régen, szerintem rendben vannak. Utalnak időbe, segítőkészek, stb
márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azóta két évet dolgoztam náluk. Mindig rendben fizettek.
ápr. 4. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!