Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Juicy Fields-re mint passzív...

Juicy Fields-re mint passzív jövedelem lehetne tekinteni?

Figyelt kérdés

Lényegében a marketinges olvasnivalón mást nemtalálok róla.

Nembízom benne nagyon..

Nektek mi a véleményetek róla?


2022. márc. 25. 08:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Mi itt a konkrét veszély?"


Csak annyi, hogy amit befizetsz, amit egy vasat se fogsz látni.

Ezen kívül tényleg semmi :D


Ha szerencséd van még a lánc elején vagy, az is lehet, hogy megkapod a pénzt, hogy utána elmond az ismerőseidnek, hogy te befizettél és megkaptad a pénzt.

Már az is elég érdekes, hogy van 50€-t vagy 2000€-et tehetsz be.

Aztán jól megcsavarják egy kis kriptóval, persze tisztességes cégnek nincs számlaszáma, csak kriptóval fizethetsz.


Verdikt: Én nem szállnék be.

2022. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar konkretan büntetojogi kategoria.


Beteteket szednek, hozamot igernek, ilyet csak engedéllyel lehet. De ilyenre sose kapnanak engedelyt.


Ez kb mint bróker marcsi aki szinten hatalmas hozamot igert aztan lelepett a penzzel.


Tanuljatok mar meg, ami tul szep hogy igaz legyen az mindig hamis.

2022. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindamellett, ugye ez a cucc konkretan cannabis-termeloket finansziroz. Magyar allampolgarkent kabitoszer-termelessel (akar igy kozvetetten is) penzt keresni nem epp a legokosabb otlet.
2022. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az orvosi cannabis csak úgy lehet írva?
2022. márc. 25. 12:37
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt csinalsz, amit akarsz. Ugyis mindegy mit irunk vagy mire figyelmeztetunk, te mar eldontotted hogy belevagsz. Csinald.
2022. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Hintalow ***** válasza:
100%

Hájrá toljad :)

Nagy biznisz lehetősèg, ha fel tudsz venni valami jó kis jelzálogfedezetes szemèlyi kölcsönt a kecóra, mehet bele az is :D

2022. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem dehogy nem teszek be semmit sem!

Köszi szépen mindenkinek a sok hasznos tanácsot!

2022. márc. 25. 13:11
 18/19 anonim válasza:
Szia. Én benne vagyok már vettem ki belőle pénzt még 1 hónap és a befektetett pénzem visszajön plusz hozam is. Ez legalább tényleges kereskedéssel foglalkozik
2022. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Jaja nagy biznisz volt 🤣 Le is léptek a pénzzel 😆 olvastam, hogy egy spanyol csávó 50.000 eurot bukott rajta 😉 De nyugi, fogadjunk ujra fog indulni, ezek mindig ujra indulnak (persze már tisztességes vezetéssel🫢🤣) aztán hipp hopp megint lelépnek több 100 millió euroval 😅
2023. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!