Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Parndorfba érdemes kiutazni?...

Parndorfba érdemes kiutazni? Tényleg olcsobbak a ruhak? Guess,Calvin Klein,Hugo?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy mondanám, hogy ki lehet fogni olcsóbb darabokat.

De kérdés, hogy számít-e neked, ha mondjuk egy 270 EUR-os pulóver "csak' 120 EUR-ba kerül....

2022. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor voltam, szoktam arrafelé dolgozni. Az 1-es jól írja. Vettem már tényleg olcsón olyan ruhát, ami tetszett is, de nagyon sokszor olyat lehet olcsón venni, ami szerintem már 1 éve nem kellett senkinek.

Ott is sokszor előfordul, hogy van valami 120 helyett 60€-ért, de itthon ugyanúgy meg lehet venni 20.000-25.000 Ft körül.

2022. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Öltönyt vett jó áron a férjem. Elég sok üzletbe bementünk, minimálisan voltak olcsóbbak a ruhák. Ami itthon 20 ezer, az ott átszámítva mondjuk 18. Cipőt is vettünk, gyakorlatilag ugyanannyiba került, mint itthon, csak azt a modellt abban a színben és méretben itthon sehol nem találtuk.

Az egyes tényleg jól leírta, ne azt várd, hogy a 80 ezres pulcsi ott csak 6 ezer. Akciósan 45.

És még vedd hozzá az emelkedett euró árfolyamot.

2022. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 éve megérte mert volt akkora különbség, persze van jó áron dolog néha ahogy előttem is írták, tavalyi "bukott" modellek, vagy xxxl xxxs méretek...ha annyira megérné gondolhatod az összes seftes minden szart megvenne és telenyomná vele a vaterát idehaza...az már sztem feltűnt volna...
2022. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itthon is okosan keresve lehet találni.


Én vettem már pl így. Igaz nem CK-t hanem Tommyt.

És tényleg érződött rajta hogy nem hamisítvány. Vagy ha igen a gyárból lopták hozzá az anyagot. :)

2022. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!