Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan külföldi és/vagy...

Vannak olyan külföldi és/vagy magyar weboldalak, ahol adományokat lehetne gyűjteni ? Melyek ezek ?

Figyelt kérdés

Pénzre lenne szükségem. 5 év múlva már a 40-es éveimet kezdem meg és még sosem volt például használt autóm sem. Saját házra is szükség lenne (ami nem miniatűr).

Borzasztó azt látni, hogy rengeteg rokonom házasodott meg a közelmúltban különböző városokban (távoli munkahelyük miatt kénytelenek voltak elköltözni) és annyira nem volt pénzük, hogy meg se hívtak sok közeli rokont a szertartásra. (Távoli rokonokról nem is beszélve.)

Sőt olyan rokonom is van, aki külföldön dolgozik, él, de esküvőt tartani hazajöttek, mégsem tudtak meghívni sok rokont.

Legutóbbi esküvőn 20 ember volt. Hát ez borzasztó.

Lagzit is csak is lyukban tudtak tartani pár ember számára.

Esküvő után hol tudnak élni ? Albérletben (évekig).

Nem jut 1-ről a 2-re senki (segítség nélkül).

Az összes rokonomnak használt autója van, hamar el is romlanak.

2 rokonomnak van saját háza, nekik évtizedekig tartó kölcsön van rajta, meg az ő szüleiknek a házán is.

Miközben miniatűr házra vettek fel kölcsönt.

Lenne egy olyan probléma is, hogyha valaki meghalna, akkor a másik rokon adósságot örökölne.

Borzasztó az egész.

Közben meg Mészáros Lőrinc és Orbán Viktor több, mint 100 milliárdot (nem milliót) lop évente.


Adományokra van szükségem. Ez van.



2022. márc. 29. 13:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D :D :D
2022. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Netes koldus :D Munkát próbáltad esetleg?
2022. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Igen, mégsem lettem milliomos.

Ti talán azok vagytok ?

2022. márc. 30. 00:22
 4/31 A kérdező kommentje:

Rengeteg magyar elhagyta az országot a jobb megélhetés érdekében.

Nem vicces.

2022. márc. 30. 00:23
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos csak úgy adakozni senki nem fog, sokan az ukrán háborúra csináltak ilyen oldalakat és kamu adománygyüjtésbe kezdtek. Annak van értelme és bevállhat. Találj valami indokot ami hat a birkák agyára és úgy kérj.
2022. márc. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas vagy kérdező
2022. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötödik válaszolónak. Kamu adománygyűjtést nem vagyok hajlandó csinálni. Vannak jó indokaim, amik hatnának sok emberre, de azokat nem szívesen kürtölném világgá.
2022. márc. 30. 22:21
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

Van ez az onlyfans vagy mi, ott minden szrert fizetnek emberek.. Mondjuk valakinek sgglyk fetise van, te meg azt mutogatod, lehet fizetnek. Nem értek hozzá, de ha ennyire el vagy keseredve egy próbát megér.

Egyebkent kérdezném, mit csináltál az elmúlt bő tíz évben? Kapcsolhattal volna, hogy irány külföld. Nekem is úgy lett házam, 5 évet orrba szájba szoptam, és úgy is csak azt értem el, hogy a diakhitelemet kinyogtem, az önerőt pedig osszeszedtem, a hazam nagy része hitelre van. Másnak se fenékig tejfol, de én is megkapom sok magáért semmit sem tevoert, persze mert én külföldön dolgoztam. Mintha ott csak lenni kellene, dolgozni nem, aztán dől a lé. Hát nem.

Egyébként ha nem kamu a kérdés, akkor igazán sajnállak, h kb 36 evesen még azon a szinten vagy, hogy nem esett le, hogy ez az élet nem pedig tálcán szervirozott valami. Igazságtalan, hogy van, akinek akkor is van, ha nem csinál semmit, míg más belét is kidolgozza, aztán alig jut előre? Igen, az. Nekem is van egy nagy fájdalmam, nagyon szerettem volna orvos (pontosabban gyógyszerész) lenni, de melós családba születtem, érettségi után húzás volt dolgozni. Munka mellett is szereztem diplomát, de persze nem orvosit, azt nem lehet teljes állás meg magad teljes eltartása mellett. Ez van. Én is 35 leszek, ha csak nem szakad rám valahonnan több tíz millió, nem tart el valaki évekig, nem fizeti a sulim, akkor nekem ez halálom napján is álom marad. Vannak dolgok, amiket sajnos el kell engedni ag életben. Úgyhogy nekem is van egy fájdalmas pontom, tudom, hogy az agyam meglett volna, hogy doktor legyek, de nem mindenki születik bruzsuj családba, vagy tesznek meg mindent a szülei, higy a gyerekük csak a tanulásra koncententráhasson.

2022. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nyolcas,

Na, én nem mondtam, hogy az agyad nem lett volna meg ahoz, hogy doktor legyél, nem mondtam, hogy neked nem kellett kidolgoznod a beledet.


Én is mondhatnám, hogy minek vettél fel diákhitelt, rokonoktól kérhettél volna kölcsön vagy kérhettél volna kölcsön uzsorásoktól, ne orvosi diplomán gondolkozz, hanem tanárin, hú neked érettségi után kellett dolgozni húzni, másnak meg 8 általános után, harmadiknak meg 4 általános után és ezt még lehet fokozni.

Ha nem kamu a válaszod...


Nem tudtam volna csak úgy külföldre menni az elmúlt tíz évben.

Ezek szerint neked volt lehetőséged "kidolgozni a beledet."

Valamit nagyon félreértettél. Nem tetszik a válaszod.

Szégyeld magad !

2022. ápr. 3. 01:23
 10/31 A kérdező kommentje:

Mit ajánlott a nyolcas nekem ? Onlyfans ? A vetkőzős emberek oldala ?

Menj má a fenébe ! Én ilyet soha senkinek nem tanácsolnék.

2022. ápr. 3. 03:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!