Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan külföldi és/vagy...

Vannak olyan külföldi és/vagy magyar weboldalak, ahol adományokat lehetne gyűjteni ? Melyek ezek ?

Figyelt kérdés

Pénzre lenne szükségem. 5 év múlva már a 40-es éveimet kezdem meg és még sosem volt például használt autóm sem. Saját házra is szükség lenne (ami nem miniatűr).

Borzasztó azt látni, hogy rengeteg rokonom házasodott meg a közelmúltban különböző városokban (távoli munkahelyük miatt kénytelenek voltak elköltözni) és annyira nem volt pénzük, hogy meg se hívtak sok közeli rokont a szertartásra. (Távoli rokonokról nem is beszélve.)

Sőt olyan rokonom is van, aki külföldön dolgozik, él, de esküvőt tartani hazajöttek, mégsem tudtak meghívni sok rokont.

Legutóbbi esküvőn 20 ember volt. Hát ez borzasztó.

Lagzit is csak is lyukban tudtak tartani pár ember számára.

Esküvő után hol tudnak élni ? Albérletben (évekig).

Nem jut 1-ről a 2-re senki (segítség nélkül).

Az összes rokonomnak használt autója van, hamar el is romlanak.

2 rokonomnak van saját háza, nekik évtizedekig tartó kölcsön van rajta, meg az ő szüleiknek a házán is.

Miközben miniatűr házra vettek fel kölcsönt.

Lenne egy olyan probléma is, hogyha valaki meghalna, akkor a másik rokon adósságot örökölne.

Borzasztó az egész.

Közben meg Mészáros Lőrinc és Orbán Viktor több, mint 100 milliárdot (nem milliót) lop évente.


Adományokra van szükségem. Ez van.



2022. márc. 29. 13:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Tőlem amikor kértek pénzt az utcán, akkor adtam. Nem mondtam a pofájukba, hogy szánalmasak, nem sértegettem őket.

Szégyelheted magad, amiért te megtetted velem szemben.

2022. ápr. 4. 17:16
 22/31 A kérdező kommentje:
Troll a Harry Potterben volt te eszetlen.
2022. ápr. 4. 17:17
 23/31 anonim ***** válasza:
Jól van, relax. Menj szépen vissza a barlangodba.
2022. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Jól van, szavazz továbbra is a cigányra.
2022. ápr. 4. 17:26
 25/31 A kérdező kommentje:
Élvezd a zsák kruplit.
2022. ápr. 4. 17:27
 26/31 anonim ***** válasza:
Köszi, szeretem a sült krumplit.
2022. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Mondtam már, hogy do not feed the troll.

Egyébként pedig most mondtad ki a megoldást kérdező. Te adtál a kéregetőknek. Nosza, ki az utcára, aztán kéregess. Hajrá, hajrá!

2022. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem 100 vagy 1000 forintra lenne szükségem, űgyhogy most hülyét csináltál magadból, képzeld vannak például olyanok, akik milliókat gyűjtenek össze online adományokból.
2022. ápr. 5. 14:28
 29/31 anonim ***** válasza:
Egy fillért se fogsz kapni senkitől.
2022. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ki csinál hülyét magából? Szakadok 😂😂

Akkor meg mit jössz ilyenekkel, hogy te adsz a kéregetőknek, ha a te nagyságos és kiváltságos, very speciel helyzeted más?

Mi a fenének kerdezgetsz itt gyakorin, ahol úgyis mindenki - jogosan- lenéz meg körberöhög, ha annyira tudod, hogy milliókat szed össze más online adományokból? Szemmel láthatóan sokkal jobban tájékozott vagy a kérdés terén, mint bárki itt.

2022. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!