Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forever cégről kinek mi a...

Forever cégről kinek mi a véleménye? Tényleg annyira jól meglehet belőle élni? Igaz az hogy valaki képes akár 4-5-6száz ezret vagy akár milliókat keresni vele?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos mlm szarság, túlárazott, fos termékekkel.
2022. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz az hogy valaki képes akár 4-5-6száz ezret vagy akár milliókat keresni vele?"


Igen ahogy csomó más területen is képesek emberek ennyit keresni. De nyilván ez a cukormáz, a nagyja ember soha nem fog ennyit keresni vele.


Szektás beetetős tukmálós szánalom MLM. Érdemes elkerülni.

2022. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
úgy, hogy belépett 15 éve. Most már kb esélytelen ennyit keresni vele.
2022. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"úgy, hogy belépett 15 éve. Most már kb esélytelen ennyit keresni vele."


Ez pont hülyeség.

15 éve is csomóan befürödtek az MLM-mel és csak egy szűk réteg lett belőle sikeres. Ráadásul 15 éve közösségi média se nagyon volt, vagy legalább is nem a ma ismert volumenben, hogy csomó emberhez könnyen eljuthass. Az MLM 15 éve is csak egy szűk rétegnek jött be....

2022. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4, idéznéd, hol írtam, hogy mindenki ennyit keresett, aki akkor belépett, Köszi.
2022. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Igaz az hogy valaki képes akár 4-5-6száz ezret vagy akár milliókat keresni vele?"


"úgy, hogy belépett 15 éve. Most már kb esélytelen ennyit keresni vele."


Azt sugallod hogy aki ennyit keres vele az azért, mert belépett 15 éve, mikor nyilván nem ennyiből áll a történet, mert akkor mindenki gazdag lenne aki belépett 15 éve.


Mellesleg most nem az MLM-et akarom védeni, de elméletileg mitől lenne lehetetlen ma egy ugyan olyan sikeres hálózatot felépíteni? Megfelelő kapcsolati tőkével, társadalmi hitelességgel, meg beszélőkével szerintem ma is meg lehet csinálni.

2022. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt sugallod hogy aki ennyit keres vele az azért, mert belépett 15 éve, mikor nyilván nem ennyiből áll a történet, mert akkor mindenki gazdag lenne aki belépett 15 éve.


Az egyikből baromira nem következik a másik.

És igen, a most belépők kb nulla eséllyel építenek ekkora hálózatot.

2022. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"És igen, a most belépők kb nulla eséllyel építenek ekkora hálózatot."


De miért azt megmagyaráznád?


Palimadárból mindig van utánpótlás. Nem véletlen tobzódik az összes MLM mágus már a tiktokon. Mert az ottani tapasztalatlan fiatalokat akarják meghintáztatni a "hatalmas üzleti lehetőségükkel".

2022. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én amit nem értek hogy miért kell több száz ezres csomagot venni... én mondtam hogy erre nincsen pénzem. Annyit mondott hogy akkor egy X összegért rendeljek. Rendeltem egy pár terméket. Kíváncsi vagyok hogyan tovább
2022. márc. 6. 20:01
 10/14 A kérdező kommentje:
Mármint engem megkeresett egy hölgy.. ez lemaradt
2022. márc. 6. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!