Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha Jófogàson...

Mokusmaka kérdése:

Mit tehetek ha Jófogàson átvertek?? Csalàs!!! Lehúzàs story bővebben

Figyelt kérdés

Jófogáson akciókamràt hirdettek,

Tip-top àllapotban gyönyörü képek sok kiegészitővel 90.ezer ft.


Üzengetés az eladóvaL minden jónak tűnik, ELŐRE utalàst kér.

Fel is hivtam beszéltünk a kameràrol értelmesnek megbizhatónak tűnt.

Utánvételi fizetést nem fogadta el.

Én jómadàr bízva magamban rlküldtem neki szàmlaszámra a 90.000Ft!!!! ot


Ami meg is érkezett hozzà. Majd mondta hogy kerit neki dobozt és délután feladja.


Na este jött a hivàs hogy nem sokerült feladni a csomagot mert tele volt az automata.

Majd holnap. persze holnap este jött az üzenet hogy baleset érte a rokonát es kórhàzba kell vinni és nem tudja feladni a csomagot.

Majd pàr nap mulva.

Na itt bucsuztam el végleg a pénztől és a Jófogàstol.is.

Gyerekek tanuljatok az esetemből SOHA de SoHa ne utaljatok senkinek pénzt előre SOHA. Rengeteg gazember csaló mocskos görény ember van nàlunk. Én ennyit buktam ezen az oldalon. Sajnalom tanultam belőle.



2022. ápr. 1. 05:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
mit lehet ehhez hozzátenni?.... jelentsd fel. hallottam már ilyet. mivel tudod a számlaszámát, telefonszámát, meg is találhatják
2022. ápr. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Mikor utaltál?
2022. ápr. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ez 3 napja történt.
2022. ápr. 1. 05:27
 4/30 A kérdező kommentje:

Igen de a fickó Szegedi én Pesti vagyok. Ha elutazom ezert Szegedre az kb.15ezer költseg plussz nekem.

És nembiztos h a rendörseg csinal vmit

2022. ápr. 1. 05:35
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
jelentsd fel itt, ahol laksz
2022. ápr. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
Helyi rendőrségen tegyél feljelentést, nem kell sehova utazni. Besétálsz a legközelebbi rendőrőrsre az adatokkal, elmondod nekik, mi történt, és ők felvesznek egy feljelentést tőled, majd átteszik oda az ügyet, ahova kell.
2022. ápr. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%
3 nap? Nem kéne itt rinyálni 3 nap után, majd, ha jövő hét végéig nem kapod meg, akkor kiabálj átverést! Utána lehet menni feljelentést tenni
2022. ápr. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az utánvétet nem fogadta el, annak gyanúsnak kellett volna lennie esetleg (miért nem fogadja el valaki nem tudom)...

Kérdező: pár napot még várhatsz. Az eladót el tudod érni, kapcsolatba tudsz lépni vele?

Az oldalt nem kell hibáztatni.

Ha garantáltan nem történik semmi jópár napon belül, eladóval pedig nem tudsz kapcsolatba lépni vagy megegyezni, akkor készítsd elő a bizonyítékokat: utalás pontos időpontja, tranzakció azonosítója (hátha kell nekik), valamint a levélváltást az eladóval nyomtasd ki.

Ha nem teszel feljelentést, mondván: "úgyse csinálnak semmit", akkor csak lázongsz. Az nem érv, hogy "ő nem ott lakik ahol a feljelentést megteszed", számos ügyet lehetett régen olvasni hogy valakit országosan jelentettek fel sokan, majd az ügyeket összefuttatták.

2022. ápr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha van Facebookod, írd ki az információ eladókról és vásárlókról marketplace, jófogás csoportba. Sokan visszakapják így a pénzüket, mert megijed az eladó.
2022. ápr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Előbb eladóval közöld, hogy ki lesz írva a csoportba és feljelentés is megy, ha nem akarja rendezni a dolgot.
2022. ápr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!