Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson hogyan előzzem meg,...

Jófogáson hogyan előzzem meg, hogy átverjenek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kabátot a jófogáson, de még sosem vásároltam onnan és félek, hogy nem az lesz a csomagban aminek lennie kéne. Írásban beszéltem már az eladóval, korrektnek tűnik. Engedné a személyes találkozót is,de utánvéttel is fizethetek (foxpost). Mivel nagyon messze lakok tőle, ezért utánvéttel venném meg. A dzsekit egyébként már elég régóta hirdeti. Tavaly ősszel is fent volt már, de még nem vitték el. Hogyan tudnék biztosra menni? Hogyan tudnám megelőzni az esetleges átverést?

2022. ápr. 4. 11:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg három olyan terméket árul amit már nem használnak és felesleges. A regisztrációja már 6 éves.
2022. ápr. 4. 11:41
 2/5 anonim válasza:
Sehogy. A posta mindig necces. Tőlem postán kértek egy lacoste-cipőt. Mikor megkapta, megírta nekem, hogy ez nem eredeti. Én meg csak néztem, hogy mi van. Persze semmit nem tudott tenni.
2022. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugy hogy nem hasznalod a jofogast.
2022. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj jófogáson, ha nem tudod megnézni személyesen az árut, én csak ezt tudom tanácsolni.
2022. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha félsz az atverestol akkor elmész érte, más megoldás nincs
2022. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!