Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztráltam a PayPal-ra,...

Regisztráltam a PayPal-ra, holnap szeretnék átutalni 2. 000Ft-ot a PayPal számlámra a bankszámlámról. Azt nem tudom, hogy az ún. utalási azonosítót (Transfer ID) hol kell jelezni az átutalási papíron (megjegyzésnél? )?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, a megjegyzésbe, feltétlenül, mert akkor nem megy a számládra a pénz, vagy csak nagyon sokára sikerül tisztázni.

Így is cirka 3-4 nap, mire megjelenik.


De miért akarsz pénzt utalni oda? Ha regisztráltál rendesen, a bankkártyádról is simán leveszi a pénzt a PayPal, ha vásárolsz valamit a neten.

2010. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha ilyen egyszerűen lehetne bankszámláról utalni akkor nem kéne a paypal...én bárhol kérdeztem azt mondták nem lehet bankszámláról.

amúgy a paypallal nekem is bajaim vannak..már lassan 2 hónapja utaltam át pénzt (unicreditben) de azóta se érkezett meg a pénz...a csaj még segített is kitölteni a papírt meg minden. de egyszerűen semmi..

valakinek ötlet? aki tud segíteni légyszíves írjon egy privit. megköszönném.

2010. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerűen lehet. Legalábbis nekem és barátaimnak már sokszor sikerült. A PayPal egy közreműködő cég, rajta keresztül történik a kifizetés. Akitől veszed az árucikket, nem láthatja a bankszámládat, kártya adataidat. Nekem Citibankos MasterCard-dal kifogástalanul működik.
2010. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért szeretnék rá utalni, mert az én bankkártyám nem dombornyomásos, így nem tudom regisztrálni a rendszerbe. Ahová fizetnem kell, oda pedig nem tudok közvetlenül utalni, csak a PP számlájukra fogadják el az összeget.

2010. szept. 15. 09:01
 5/6 Hintalow ***** válasza:

Azt, hogy nem tudod regisztrálni, mert nem dombornyomásos, te gondolod, vagy a paypal emiatt utasított vissza?

Csak mert dombornyomásos kártyák jók, hozzá, nem dombornyomásos mastercard szintén, nem dombornyomott visa (visa electron) a kibocsátó banktól függ, hogy használható -e online, tőlük kell megkérdezni, maestro kártyák többnyire nem használhatóak online, de annál is érdemes megkérdezni a bankot.

Ezek a lehetőségeid, nem nagyon hiszem, hogy egyéb, egzotikusabb kártyával rendelkeznél...

(tényleg jobb kártyával használni a paypal, mint utalgatni rá)

2010. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Citibankos Master nem dombor. Egy fél órája vettem valamit az Ebay-en PayPal-lal, 2 perc múlva jelezte a telefonom, hogy leemelték az összeget a kártyáról forintban.
2010. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!