Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » NeTeller-re (paypal-hoz...

NeTeller-re (paypal-hoz hasonló) regisztrálhatok ha még nem vagyok 18éves?

Figyelt kérdés
Ha regisztrálok és téves (93-as) születési születési dátumot adok meg, mit csinálnak? Egyáltalán rájönnek valamiből? Online vásárláshoz kéne, mert OTP junior kártyám van, de ebayen szeretnék vásárolni és ahhoz kellene.
2011. okt. 29. 09:56
 1/2 anonim válasza:
És ebay-en tudsz ezzel fizetni? Mert ott a Paypal-t használják. Ha igen, akkor sem ajánlom, mert a Paypal legalább garanciát vállal a tranzakcióért. Nem biztos, hogy rábíznám a pénzem egy másik cégre. Paypal már bizonyított. Inkább bízz meg valakit. Amúgy meg nem jönnek rá.
2011. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nemtudom, hogy szabad-e, 18 év alatt regisztrálni, de én regisztráltam(16 vagyok) és nekem megjött a pénz...nem hiszem, hogy le tudnák követni, max. ha megadod a személyes adataidat (ha nem adod meg nekik a személyes adataidat akkor csak 100$ lehet egyszerre a netelleres számládon).
2012. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!