Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy webshop által forgalmazott...

Egy webshop által forgalmazott termék hibásnak bizonyult, és ebből fakadóan 30 ezer forintnyi kárt szenvedtem el. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

S10+-ba rendeltem akkumulátort:

[link]


Az akku vezérlője, mint később az szervizben kiderült, zárlatos. Ez a zárlat a telefonom kamerájának meghibásodását okozta, aminek a cseréje megközelítőleg 30 ezer forint.


Sajnos a 14 napon már túl vagyok, azonban úgy gondolom, ez nem tartozik az indoklás nélküli elállás körébe, hanem kártérítést szeretnék kérni.


Átböngésztem az ÁSZF-t: [link]


de nem találtam konkrétan erről szóló részletet.


Mit lehet ezekkel a szarrágókkal kezdeni? Érdemes valamilyen szervezethez fordulni, ha ők nem lennének hajlandóak orvosolni a problémát?



2022. ápr. 6. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Semmit, tanulopenz
2022. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
boltnak írtál már? választ kaptál, hogy hogy állnak ehhez a kérdéshez? Vagy csak fröcsögsz a hátuk mögött?
2022. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hívtam őket ma kétszer, nem vették fel. Írtam is nekik, még nem kaptam választ.
2022. ápr. 6. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is fogják, ezt bizonyítani lehetetlen főleg mert a kamera ment tönkre aminek semmi de semmi köze nincs az akku vezerlojehez. , Főleg ahhoz ami az akkun van.


Ezt persze ha sikerül perre vinned igazságügyi szakértő bevonásával megoldható de több 100e Ft megelőlegezese szükséges illetve az hogy a végén bebizonyosodjon hogy az akku vezerloje tönkre tudja tenni a kamerát.

2022. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"aminek semmi de semmi köze nincs az akku vezerlojehez. , Főleg ahhoz ami az akkun van."

Mert szerinted miről kapja az áramot? :)

2022. ápr. 6. 21:44
 6/7 A kérdező kommentje:
illetve ugyanaz szabályozza is...a szerviz megállapítása szerint is az akku okozta túláram miatt hibásodott meg a kamera
2022. ápr. 6. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Meglepsz és a szerviz írása is de ha így van perre fel
2022. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!