Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kik forgalmaznák az én terméke...

Kik forgalmaznák az én termékeimet, ha magánszemély vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vannak használati tárgyaim, mint pl. bögrék, pólók saját dizájnnal, grafikával. Szeretném áruba bocsájtani őket. De hogyan?

Csináljak saját webshopot vagy bízzak meg kisebb forgalmazókat, áruházláncokat, hogy vegyenek tőlem néhány bögrét és x% az övék?

Utóbbi esetben kik állnának le egy ilyen sehonnan jött kisemberrel üzletelni, mint én?



2017. júl. 10. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagy áruházak sehogy. Kis ajándékboltok is csak akkor, ha tudsz számlát adni. Ha nem, akkor max ismerősöknek tudod eladni. A netre, Facebookra felteheted őket, aztán ha szerencséd van, és tényleg ezt akarod, egy idő után téged zaklat majd minden ismerősöd, ha 1 db pólóra vagy bögrére lesz szüksége ajándékba, és jönnek a hülyébbnél hülyébb elképzeléseikkel.
2017. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!