Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örülnétek, ha a multinacionáli...

Örülnétek, ha a multinacionális szupermarketláncok kivonulnának Magyarországról?

Figyelt kérdés

#szupermarketlánc
2022. ápr. 9. 05:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy.

Mi hasznunk volna belőle? 🤔

2022. ápr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen nem.
2022. ápr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak mert úgy néz ki, a kormány nagyon meg fogja most nehezíteni a dolgukat, mert a magyar üzletláncok előretörését akarja ösztönözni (értsd: rá szeretné tenni a piacra a kezét).
2022. ápr. 9. 06:51
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem örülnék neki. Ráadásul én nem látom azt a kormányzati akaratot amiről Te írsz.
2022. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
En se latok semmi hasonlot... A kerdezo egyertelmuen csak kavarja a fost mert nem az a part gyozott ami hozzakozel allt...
2022. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Kivonulnak, mi marad? Coop és CBA? Mindkettő drága, választék alig, nyitva tartási idő tré. Max akkor megyek a Coop-ba, ha csak 1-2 dolog kell szombat délelőtt.


Ha túl sok multi van, dobják ki a Spar-t. Az is egy drága vacak, nem lenne kár érte.

2022. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Én külföldön élöként nagyon. Akkor ugyanis rájönne a rengeteg idióta, hogy mennyi elönye volt ezeknek - egy csomó munkahelyet biztosítanak, rengeteg árut hoznak az országba, megfelelö minöséget árulnak, és van választék.

Ha kivonulnának, akkor MO-on mindenki rájönne, hogy megszünt az átuellátás, cserébe a munkanélküliség az egekbe ugrana.

2022. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
#6 Egyetértek veled teljes mértékben. De a Sparban az az egy haszon van, hogy az alapterülete relatíve kicsi egy Tescohoz vagy Lidl-hoz képest, és könnyebben be lehet zsúfolni akár egy belvárosba is. Így akinek nincs autója annak nem kell a város szélére bandukolnia. És még mindig jobb választék terén mint egy Coop vagy CBA.
2022. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én szeretem a Spart is.
2022. ápr. 9. 10:24
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

#8: Itt nálunk 5 perc sétára van a Lidl, a Tesco meg szinte a város közepén.

Az Auchan az ugyan kint van a francba, de oda meg van ingyenes buszjárat.

2022. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!