Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A multicégek a származási...

A multicégek a származási helynél melyiket tüntetik fel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A iskolában tanultuk, hogy a TNC-k milyen hosszú úton és folyamatok során készítik el a különböző termékeket. Utaztatják egyik országból a másikba, perifériából félperifériába, és végül a centrumba.

A rengeteg ország közül, ahol a termék megfordult, melyiket tüntetik fel a címkén származási helyként? Vissza tudom valahol követni, hogy pl. a ruháim honnan valóak?

Van olyan Street One-os ruhám, amin azt hiszem Banglades volt feltüntetve (már régebben levágtam a címkét). Igazából nem ez a lényeg, mert csak példaként hozom. Vajon az egész terméket ott készítették el, vagy az csak alapanyag származik onnan, ott címkézték fel, esetleg ott varrták össze?

Nagyon érdekes dolog, kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek, mit tudtok erről!



2018. febr. 4. 15:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!