Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet valami gond abból, ha...

Lehet valami gond abból, ha rendeltem valamit, de nem veszem át a postán?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit 20ezer Ft értékben, de hetekig nem jött meg, mikor felhívtam őket, nem voltak túl barátságosak, közölték, hogy nincs készleten, de él a rendelésem. Lényeg, hogy találtam egy másik helyen egy megfelelőt ebből a termékből, így emailben lemondtam a másikat (amiről azóta se volt semmi hír, az automatikus válasz üzeneten kívül semmi több mint 1 hónapja), és megrendeltem az újat. A lemondás után 2 nappal kaptam egy üzenetet, hogy jön a termékem.. a postára fog jönni. Ha nem veszem át, abból lehet valami probléma?
2022. ápr. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz belőle. Az ilyen bolt meg egyébként meg is érdemli, hihetetlen, hogy nem képesek válaszra.
2022. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletben nyilván lehetne, ha más nem, kellemetlenség, de nyilván nem lesz. Nem te vagy az első, aki nem veszi át amit rendelt. Ha magánszemélyként kereskedőtől vennéd, akkor lenne min aggódnod, mert ők szokták verni a nyálukat nyilvánosan is (megjegyzem jogosan), de te tudod védeni magad az írásbeli elállással, ha arra kerülne a sor.

(Egyébként ha ennyire hiánycikk, nem tudod eladni drágábban?)

2022. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. ápr. 13. 16:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh nem akarok eladással bajlódni
2022. ápr. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!