Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sparban fizettem. Nem kaptam...

Sparban fizettem. Nem kaptam visszajárót. Lehet e reklamálni?

Figyelt kérdés

10000 fizettem még a végére kellett raknom 300 valamennyit, így vissza járt volna 7000,de mivel úgy el voltam a pakolassal és a kicsivel. El fogadtam a blokkot meg a shop kártyámat és eljöttünk.

Másik boltba vettem észre, hogy megint nagy pénzem van és hová lett a 7000 ft. Mondom hoppá...

Ezt most nyugizzam le magamba vagy most még vissza megyek délután és a kamera alapján meg nézzük, hogy nem adott vissza a srâc?



#reklamáció #pénztáros #Nem adott vissza
2022. ápr. 16. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Jellemzően pont erre a szituációra van kiírva minden boltban a "pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el" felirat. Nem fogod tudni bizonyítani, hogy nem te hagytad el/költötted el a pénzt. A kamera felvételeit valószínűleg nem fogják megmutatni, ha mégis, kicsi a valószínűsége, hogy látszódni fognak a bankjegyek. Ha láttál valaha bolti kamerafelvételt rablásról, akkor érteni fogod, miért. Egy kérdést megérhet, de inkább tudd be tanulópénznek.
2022. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

dehogy tanulópénz menj vissza reklamálni, be van kamerázva a kasszazóna, kiderül, hogy adott-e vissza a kasszás

ha csak figyelmetlen volt, akkor meglesz az eltérés a kasszában, ha át akart verni, akkor nem, de a videó alapján megütheti a bokáját

2022. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Jártam már így, gond nélkül leszámolták a kasszát, mennyi van benne, meg mennyinek kéne a pénztárgép alapján.


Vissza se nézték a felvételt, mert egyezett az én összegem az ottani plusszal, simán odaadta.

2022. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk én 10 percen belül szóltam és emlékezett is.
2022. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Postán dolgoztam pár évet, sajnos ott is előfordult tévedésből, hogy pl. 20 helyett 10-ből adtunk vissza. Ilyenkor kasszazárás volt, megszámoltuk a pénzt és megkapta a delikvens. Menj vissza.
2022. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne hallgass az 1-esre.

Tipikus birka, meg aki pozitivra ertekelte, az is!


Menj vissza a boltba mindenkepp!

2022. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora különbözetet látni fognak a kasszában. Menj vissza nyugodtan. Régen dolgoztam boltban, ha többezres többlet lett a nap végén a kasszában, akkor jegyzőkönyvet kellett írni.
2022. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így. Visszamentem, elmondtam, hogy mi a szitu. Rögtön zárták azt a kasszát, leszámolták, az általam elmondott különbözet benne volt plusszban. Kifizették, elköszöntünk, mindenki boldogan ment haza.
2022. ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na az is lett vissza mentem még délután, mondtam nekik, ők kassza záráskor +2000 voltak, de nem témáztak rajta. Ide adták a 7000ret, majd kedden vissza nézik a kamerát, ezért el kérték a tel számom, nevem.

De semmi extra. Úgyhogy + pont a Spárnak ;)

2022. ápr. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!