Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bayen hamis képet kaptam a...

E-bayen hamis képet kaptam a meghirdetett helyett, amit az eladó el is ismert. De több képe is hamis,és nem akarja visszaadni az árukat, csak ha visszaküldöm neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Be tudom neki szkennelni az összeset, abszolút látszik,hogy mai nyomtatású darabok. Nem azokat kaptam ami a hirdetésben szerepelt, mert ott eredetiek voltak fent. Azt írta privát üzenetbe,ha visszaküldöm a hamisakat, akkor visszaadja a pénzt..Viszont,ha elküldöm a hamisakat, akkor elhazudhatja,hogy megérkeztek..és akkor ott vagyok ahol a part szakad. Ha már átvert,megteheti ezt újra a posta eltagadásával..Ajánlott levélért adjak ki egy csomó pénzt Németországba,mert ő volt a szemét?Ilyenkor,hogyan reklamáljak az E-baynek,mit írjak?

Vagy egyáltalán,mit tegyek ebben a helyzetben? Ő adhat nekem negatív értékelést? Mert feladta ugyan a cuccot, a pénzt is megkapta aznap értük..de visszajelzést nem írt..


2022. ápr. 16. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megfenyegeted negatív értékeléssel.

ebay felé jelzed a problémát

(help & contact résznél)

2022. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentést tudsz tenni.
2022. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha paypal-al fizettél és még 30 napon belül vagy, ott tudsz kérni refundot. De ebayen keresztül is meg fogod kapni.
2022. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!