Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaltato eldontheti, hogy...

A munkaltato eldontheti, hogy csak magyar számlára utalja a fizetésem?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy ha pl revolutra kérném, akkor az utalás díját ramterhelhetik, ez tok oké.


Viszont egyelőre nem találtam infót arra, hogy ez a munkáltató jóindulatától függ-e, vagy arra kérem amire akarom, vállalva az esetleges plusz költségeket.


Jelenleg nem akarják arra utalni, de ha ez nem olyan amit én donthetek el akkor nem állok bele :)


Van esetleg itt aki tudja, vagy tapasztalata van?



2022. ápr. 19. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:
10%

Ha a kollektiv szerzodes (!) nem tartalmaz erre vonatkozo kitetelt, kerheted barmilyen szamlara, de a plusz koltsegeket te fizeted.


Revolut eseten viszont kulon macera, hogy megszuntettek a magyar IBAN-szamokat, igy egy litvan gyujtoszamlara kell utalni kulon kozlemennyel ami a vegso cimzettet azonositja. Ez kb. 6x koltseg es a magyar torvenyeknek sem feltetlenul felel meg.


[link]

2022. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!