Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb váltó? Revolut...

Melyik a jobb váltó? Revolut vagy Wise

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szempontbol?
2022. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akár biztonság

Olvastam olyat hogy a revolutnál megszűnt a forint számlanyitás vagy mi.

Forintot szeretnék beutalni majd átváltani euróra és ezt tovább küldeni Binance-ra

2022. ápr. 30. 12:04
 3/5 anonim válasza:

Nem tudom aktuális e még?

Sajnos (szerintem) a mai világban semmi nem biztonságos vagy minden az :)

Én használom mind a kettőt igaz csak pár éve de eddig minden ok mindkettővel!

Amúgy azt olvastam hogy a Wise termel profitot a Revolut még nem termelt...a Revolut mögé viszont már bevontak egy egy fizikai bankot is...mind a kettő ingyenes egyenlőre...pénzt levenni automatából viszont egyiktől sem ingyenes...viszont mind a kettő esetében sok valutában tarthatod a pénzed ami most nem megvetendő lásd ft mélyrepülését...Wise talán jobban vált szerintem...euroból ftra legalábbis...pláne jobban váltanak az összes többi banknál!

2022. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a hármashoz ezt szeretném hozzáfűzni hogy a revolutnál jelenleg 23 deviza adható hozzá, és a Wise-nál 49. Nekem egy éve van Revolutom és Wiset a múlt héten csinéltam és máris jobban tetszik. Illetve én csak most tudtam meg hogy a Revolut extra 1%-ot számol fel a hétvégi utalások/átváltásoknál.

Csak azért hagyom meg a Revolutomat mert a barátaimmal ha megint közösen nyaralunk, akkor a kissebb költségeket könnyű elosztani egy csoportban.

2023. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Basszus...ezt csak most láttam pedig márciusi válasz volt...
2023. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!