Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HODL kriptos stratégiával jó...

HODL kriptos stratégiával jó coinokkal hosszútávon valószínűleg nyerni lehet nem?

Figyelt kérdés
Eléggé medvepiac van a kriptok piacán (is). Top coinokkal a saját kategóriájukon belül nem lehet mellélőni hosszútávon nem? Évek alatt profitba fordulna ahogy helyreállnak a tőkepiacok, részvények is?

2022. máj. 7. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Feltételezzük, hogy az utóbbi időben (nehány kripto) együtt mozog a tőke/részvény piaccal. Az elmélet szerint az esések után emelkedések követ keznek és fordítva.


Azt, hogy mennyire lehet vagy pedig nem lehet mellélőni csak azon múlik, hogy mikor veszel és mikor adsz el.

2022. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
2017 ota hodl strategiat követem, az elso btc vasarlasom 2500 dollaros arfolyamon volt. Az elejen havonta vettem, mostmar azt csinalom hogy a nagy esesek utan veszek es felmeno agba probalok nem belevenni ( bar 47000en is vettem... ) Ha bitcoint gyujtesz akkor ajanlom a tbsz szamlat es van eck vagy 21 shares btct, igy 5 ev utan adomentes lesz. Es hidd el, rohadt szar erzes amikor 50 milliobol 7.5 millio adot befizetsz...
2022. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is arra jutottam, hogy a számok makacs tények és a teljes kripto piac töretlenül növekszik régóta így a top coinok valszeg egyszer többet fognak érni még ha éveket is kell várnom rá.
2022. máj. 7. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

A kulcsszó a diverzifikáció.


Hát ne csak egy coinban gondolkozz hanem többen a Bitcoin ban bőven benne van hogy kiüti egy fork. Akkor beszélnek adja a forgót ebben az esetben de látod most is a Lunánál mi van, felmerült, hogy nem adja meg.


Ugye itt az ethereum ami nagy trónfosztó, egyszer ez is sikerülhet.


De a legfontosabb hogy ne csak kriptóban gondolkozz hanem még legalább két valami másban valami teljesen másban.

2022. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!