Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással lesz az építőiparra és az ingatlanárakra, ha decemberben megszűnik a CSOK és a babaváró támogatás?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
A csok is megszűnne? Erről nem hallottam. Akkor kivárjuk.
2022. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Tovább mennek az árak felfelé, majd kitalálnak más magyarázatot akik szerint szinte csakis azért megy fel az ár évek óta mert egy szűk réteg kaphat pár millió támogatást.
2022. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
2es pedig pont azért mentek fel az ingatlanárak. Sztem egy olyan 5 millióval fognak csökkeni az árak. Megiszok egy sört.
2022. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván növekedni fognak az árak, az EU tagállamok közül Bulgáriában olcsóbb csak a lakóingatlan, gyakorlatilag Mo-n továbbra is diszkont árak vannak. Aligha van összefüggés a csokibaba támogatások és az ingatlanárak között. Az adásvételek kb 5 százalékát teszik ki a babanyomóhiteles kancák, a többi befektetés, örökölt lakás eladása, költözés miatti adásvétel, külföldi targoncázásból hazatérők ingatlanvásárlása, stbstb. Ha megszűnik a támogatás, akkor talán nem 25 % lesz az éves értéknövekedés, hanem csak 24 %, na bumm.
2022. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
De még így is az ingatlan a legjobb befektetés egy nagyobb városban.
2022. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
#3: aha, pont rád gondoltam azzal amit irtam. Támogatás nélkül is menetel majd felfelé de majd kitalalsz új magyarázatot.
2022. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kérdező95 válasza:
78%
Szerintem ami 2010-2014 között történt az ingatlan árakkal az fog most is
2022. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 A horvát tengerpart olcsóbb, mint a Balaton a portfólió cikke szerint.
2022. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Semmivel se fog valtozni :) ha kicsit jobban belemesz az ingatlan piaci elemzesbenlatni fogod hogy a multban sokkal tobbet kellett fizetni a hitelekre es ugy is viragzott az ingatlan piac...
2022. máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem fog változni semmi, mennek tovább felfelé az árak. A szaporodási hitelek már rég beépültek az árakba, amikor bevezették őket. Hiába fut ki, nem fognak esni az árak tőle. Sőt a számtalan más kedvezőtlen tényező hajtani fogja tovább felfelé
2022. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!