Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással lesz az építőiparra és az ingatlanárakra, ha decemberben megszűnik a CSOK és a babaváró támogatás?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó sok szakmunkasnak nem lesz munkája, kőműves, villanyszerelő, burkoló megint mennek ki nyugatra, aki meg most tanulja ezeket a szakmákat a nagy bizonytalanságba esik majd bele pont.
2022. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jah, jó sokan nekiálltak tanulni, aztán koppannak majd. Vége a milliomos burkoló korszaknak.
2022. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Persze nekiálltak mert mindenki a "könnyű" utat keresi, megszerezni ezeket a szakmákat nagyon egyszerű szinte átrugdosnak mindenkit a vizsgán, de nem tudják mi vár rájuk a való életben. Amikor én végeztem mint szakmunkás hiába volt már róla papirom még utána kb 3-4 évig szinte tanulóként tekintettek rám most egyből vállalkozónak állnak. Ráadásul tényleg sokan vannak most ilyen képzéseken, vége a jó világnak, de ez várható volt. Orvosból, tanárból, informatikusból meg különböző mérnökből van igazi hiány és lesz is mert oda tényleg kell a valódi tudás nem csak a humbuk.
2022. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13as mérnökből? Esetleg infósból. Nem fizetik meg a mérnököket az egyetem meg egy nagy szívatás - egy gépészmérnök
2022. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!