Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen haszna van az átlag...

Milyen haszna van az átlag embereknek a sok megépült vagy épülő napelem parkokból?

Figyelt kérdés
Most néztem itt felénk építenek egy hatalmas napelem parkot,a szomszéd város mellettinél legalább 2x nagyobbat.De mi haszna van az átlag embernek belőle,mert én azt látom hasznos termőföldekkel lesz kevesebb,számlákon meg semmi sem látszik.

2022. máj. 13. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mint ahogy a termőföldekből sem volt semmi hasznod.
2022. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jön áram a konnektorból.
2022. máj. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hoz passzív jövedelmet a gazdának, aki több pénzt hagy boltokban így.
2022. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3/


Ja biztos az összes beszedett pénzét a boltban költi el.

2022. máj. 15. 12:22
 5/16 A kérdező kommentje:

2/


Az paksról jön mert ha a napelem parkokból jönne nem lenne szükség atomerőműre vagy kevesebb szükség lenne rá.Én szerintem ezek a napelem parkok csak annak jó aki építi.

2022. máj. 15. 12:23
 6/16 A kérdező kommentje:

1/


Ne haragudj de a termőföldből több haszon van mert terem rajta valami ami aztán a boltokba kerül ha csak nem külföldre viszik azt is.Még az sem kizárt,hogy a napelem parkok által termelt energiát is külföldre adják el.

2022. máj. 15. 12:24
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

#6

Nézd meg jobban, hogy termőföldjeink mekkora részén nem terem semmi.

Fizet az Unió azért, hogy ne is teremjen rajta semmi, hogy az ne nyomja le az árakat. Kizárja a nemzetközi versenyt.


Ilyen területeken szerintem hasznos a napelem parkok telepítése. Évről évre nagyobb igény mutatkozik a villamos energia iránt. Egyetlen probléma ezekkel, hogy nagyon szeszélyes a termelésük. Napról napra eltérő és éjszaka egyáltalán nem is áll rendelkezésre. Kompenzálni szükséges az ellátásbiztonság érdekében gyorsan változtatható kimeneti teljesítményű erőművekkel a megújulók teljesítményét.

2022. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ja biztos az összes beszedett pénzét a boltban költi el."


Próbálj ki valami farmos játékot szerintem, rá fogsz te is érezni erre!

2022. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7/


Ha kb annyit csinálnak vele mint a telepített szélből energiát előállító szélkerék akkor szart se ér az egész.Én ezeket a napelem parkokat csak látszatnak látom meg,hogy valaki vagy valakik jól járjanak vele.

2022. máj. 15. 13:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal nagyobb bulik, amik egyáltalán nem látványosak, ha ez megnyugtat...
2022. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!