Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Digitális rajzokat/fanartokat...

Digitális rajzokat/fanartokat hol és mennyiért érdemes eladni?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni hogy akik belevágtak már ilyenbe,hogy a saját rajzaikat/fanartjukat lehetőleg digitális állapotban eladták már ,hogy kell ebbe belekezdeni.Nem rég indítottam egy insta fiókot ahova a rajzaimat töltöm fel.Tudom először követik kellenek meg likeokolok de utána ha ezek már megtörténtek hogyan tovább,valamint ki kéne írnom hogy megrendelésre rajzol ennyiért és ennyiért vagy hogy.Kérlek titeket hogy segítsetek nekem nagyon amatőr vagyok a témában.A válaszokat előre is köszönöm.

2022. máj. 16. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Devianart
2022. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én portrékat rajzolok kérésre és festményeket adok el. Ezeket tudok árazni csak, ha az megfelel
2022. jún. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!