Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig zuhannak a kriptovalutá...

Meddig zuhannak a kriptovaluták, meg sem állnak egy közel lenullázódásig, vagy már érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mit tippeltek?

Aztán egy év múlva visszanézhetjük a tippeket.


2022. máj. 16. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Teljesen mindegy, hogy mikor veszed ha 5-10 évben gondolkozol.
2022. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

#1


Ez milyen lúzer mentalitás. Hogy lenne már mindegy, hogy X vagy 2X értékért veszi? 5-10 év múlva is pont kétszer annyi lesz a pénze, ha előbbi.


OP: Szerintem reális a 20k BTC, én most KP-ban tartom a megtakarításom, és ha lesz egy ennél is nagyobb beszakadás, bevásárlok.

2022. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

#2 Jó neked, hogy látod a jövőt, hogy hol lehet venni.

Szerintem most lent van, de még mehet lejjebb.

A legjobb vételi lehetőség mindig a most.

2022. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

#3


A jövőt nem látom, de azt igen, hogy egy lefele spirálozó globális piac közepén, a recesszió kapujában, háború, energia és élelmiszerválság elején nem épp a hiper volatile befektetések fognak hasítani a közeljövőben.

2022. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen, vege van, 13 evig birta a bitcoin, mostmar tenyleg vege :))
2022. máj. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

"Igen, vege van, 13 evig birta a bitcoin, mostmar tenyleg vege :))"


jaj istenem, bírom az ilyen bitcoin inceleket, akik bármi alátámasztás vagy fogalom nélkül ide böfögik be a hülyeségeiket. Nem mintha én nagy kritpo fan lennék, mondhatni uzsonnapénz amit ebbe tartok, az se hatna meg ha az összeset buknám. A vagyonom nagy része teljesen másban van.


Ettől függetlenül nem tudom miért kell ilyen alátámasztás nélküli hülyeséget irkálni. Esetleg így keresed az önfeloldozást meg önigazolást arra, hogy kimaradtál a nagy kripto bumm-ból?

2022. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2016 ota kriptoban vagyok, lattam mar ezt azt ha lehet igy fogalmazni, az eves hozam amit elertem se rossz :)
2022. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Nulláig zuhanhat, ahogy bármely más kripto vagy normál részvény is zuhanhat.

Akármilyen olcsón is veszed, akkor is el tudod vele bukni az összes pénzed, ha még annál is lejjebb megy.

2022. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!