Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Indul a mandula, megint...

Indul a mandula, megint dübörög a médiában hogy nem találnak szegény vállalkozók munkaerőt, te megérted őket?

Figyelt kérdés

[link]


"A legkeresettebb munkakörök egyike a takarító: az ilyen munkákra havi 150–170 ezres fizetéssel vesznek fel dolgozókat."


Sajnálod te is őket hogy ilyen remek fizetéssel nem kapnak takarítót?


2022. máj. 17. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erted, hogy megint duborog a mediaban? Linkelsz meg nehany mostani cikket, ami alatamasztja ezt?
2022. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dübörög a médiában alatt azt érted, hogy a hvg lehozott unalmában egy ilyen cikket, vagy több forrásból is tapasztalható most ez?
2022. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sajnáloma vállalkozókat
2022. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én megértem őket. Nem vagyok egy életunt, mások kárán örvendő idióta.


Amúgy meg a takarítói álláshoz a legtöbb esetben semmi sem szükséges. Nálunk az irodában a szemetet kivisszük mi magunk, meg napi 1x felmosunk. Erre 1 fillért se áldoznék.

2022. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkaerőhiányt ebben az esetben úgy kell értelmezni, hogy annyi pénzért nincs jelentkező egy munkára, amennyit a vállalkozó fizetni szeretne érte.
2022. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg kicsit. Br 500.000-ert eljönne takarítani aki 400.000-ért nem, és inkább otthon ül? 🤔
2022. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ül otthon. Csak nem a takarítói munkát választja 150-170 ezerért, hanem elmegy pl. egy gyárba ahol megkereshet mondjuk 200-at.
2022. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!