Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok egy ilyesmi...

Mit gondoltok egy ilyesmi befektetesrol?

Figyelt kérdés
Nogradban, vasban... Szabolcsban, eleg sok kisebb kuria, kastely van, vagy inkabb nagypolgari haz hivjuk igy oket. Viszonylag korrekt aron. Arra gondoltam, vennek egyet, decsak nagy allkudas utan ( van ket pesti lakasom, egyikben jelenleg lakok, a masik kiadva), pl 15Mrol mondanam, 10 ha jo, kp hanem nem. Veszityeni valom nincs. Olyan hazat neznek, amihez legalabb 5000 nm-es kert van. Itt lenne a csavar, vagy teleultetnem dio, mandulafaval, es a termest eladnam pesten, sok cukraszatba jarok a randiaimat, mindig odaszerveem, mar par srac a haverom, plusz a ket lakas is kulon hazban van, a faliujsagra kiraknam, mikor van elado, itt azert jatszanek, nem varnam meg meg termore fordul, hanem pl nogradban megvennem 1000ert es eladnam pesten 2000 ert ugyis mennem kell fel, masnem az alberletekert. A masik opcio meg, hogy nagyon brutalra megcsinalnam a kertet, palmafakkal, amik hidegturok, botanikailag, ko padokkal, es hirdetnem, pol eskuvou fotozasokhoz. Szerintetek melyik lenne a profitabilisabb? Talan 1-2 szobat is berendeznek ilyen celra, fotozasra. A randiaimat meg ide szerveznem, mondanam, hogy pesten is vok, de van egy kastelyom videken, gyere le a hetvegere, azert ez sem lehet rossz nem?:D nem egy idegorelo elet neme?;)

2016. febr. 12. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

A 2.-ik verziót jobbnak találom: idén televolt a net eladandó dióval - már 1500-tól is, és kínlódtak az eladók, hogy még így sincs vevő...

nemrég a fokhagymáról gondoltam, hogy érdemes lenne termeszteni, még szerencse, hogy nem fogtam hozzá, mert az 1.500 ft/kg-os fokhagyma árat letörték (talán a kínai fokhagymával is) 600-800 ft-ra.

2016. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*jav tele volt
2016. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A diorol orakat tudnek zengeni, 12 eve akarok ill. Akartam mert igen, amit mondasz, az nagyon is igaz. De most jutotam el anyagilag, hogy nagyban tudjak jatszani. A fokhagymanal tudom gond a kinai, de en kifejezetten megkerdezem az eladot, hogy magyar/makoi-e. Es ha himihumizik otthagyom.
2016. febr. 13. 08:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, és amit még nem is kalkuláltam bele, csak most jutott eszembe, hogy azt se felejtsd el: egy diófa, míg termőre fordul, nem 2 perc, míg a csodakertet sokkal rövidebb idő alatt, folyamatosan, pénzed hátterében tudod megvalósítani - ergo rövidebb időn belül hozhat pénzt.

( a jó tanács miatt részesedést kérek :D)

2016. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Feltetlenul:D es neked vmi otlet egykis befektetesre? Te miben latod a tutit?
2016. febr. 13. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát hülye vagyok én, hogy elmondjam? :D

Teremtsek konkurrenciát? :-)

2016. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ird meg privatba, bar ketlem, hogy lenyulnek egy olyan otletet, smit nem en szultem meg a fejemben. Nem ereznem a magamenak, igy valoszinuleg nekem nem is menne, ha te talaltad ki, te foglalkoztal vele min.6 honapot ( en kb ennyi idot szanok, atnezni minden oldalrol a projektet, na ezt a reszletes tanulmanyt persze ensem mondom meg, meg a gerincet sem, mert az a lenyeg) akkor neked sikered lesz benne, masnak nem ez tuti. Anno a japanok nagyon sok adatot loptak el a nemetektol a technika teruleten. Es elkezdtek otthon gyartani, majd neztek, hogy miert nem mukodik ha ugyanaz, mint a nemeteke. Elfelejtettek az emberek hozzaalassat, patriciojat... Hogy hiaba nezz ki ugyanugy nem nemet igy nem is fogjak megvenni. Es meg sok mas, ami egy fotorol nem jon vissza. Szoval ne izgulj, nem utkoznek az erdekeink :D
2016. febr. 13. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Na, azért 5000nm-en lenne ám némi munka is! A gaz nem nézi, hogy te pesti vagy, és nem érsz rá. Az nő, ha kell, ha nem. A másik meg, hogy a dió a cigók között is keresett cikk. Mármint ha ingyen van. Szóval valószínű, hogy a betakarításnál lenne némi konkurencia. Aztán meg a tisztítás se két perc.
2016. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak hatsokertes haz erdekelne! Cigok? Kerites lenne, mogotte villanypasztor max, de inkabb olyan kert erdekel, amit nem lehet latni az utcafrontrol. Mizujs nemetben Miquel? Ott milyen gyumolcsfak vannak a kertekben?
2016. febr. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!