Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Posta csomagautomatán...

Magyar Posta csomagautomatán keresztül lehet külföldre kiküldeni csomagot?

Figyelt kérdés
Nem láttam erről az oldalukról semmit specifikusan. Fel szertnék adni egy csomagot egy külföldre kiköltözött barátnak, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt a csomagautomatánál megtehetem-e. Szerintem logikusan fel lehetne adni, de nem tudom, hogy külföldi csomaghoz kell-e bármi extrát a Postának csinálnia vagy felszámolnia, amit egy automatán keresztül nem lehet megtenni, úgyhgy inkább szeretnék biztos lenni az ügyemben.

2022. máj. 19. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tusom most, hogy megy, de pár éve még otthon gépen elkészítetted a címiratot, amit az automatánál már csak kinyomtattál és ráragasztottad a csomagra feladásnál. Úgyhogy szerintem nézd meg a címiratkitöltőt, hogy enged-e külföldre címezni automatás feladásnál
2022. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Ha valaki azért tudna egy fix igen vagy nemmel válaszolni, azt megköszönném.
2022. máj. 19. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor megnéztem helyetted a címiratkitöltőt ha már te lusta voltál. Nem tudsz csomagautomatánál külföldre csomagot feladni.
2022. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj hát én azt hittem hogy azt mondod hogy menjek el egy csomagautomatához és próba szerencse, az online címiratkitöltő engedett nekem külföldi országot kiválasztani.
2022. máj. 20. 06:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha keresel egy futárcéget. A posta baromi drágán szállít külföldre.
2022. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!