Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldre van esélyem kiköltöz...

Külföldre van esélyem kiköltözni full pályakezdő, szakirányú diplomával nem rendelkező szoftverfejlesztőként?

Figyelt kérdés

A diploma jó eséllyel 1 év múlva lenne meg.

Lassan 2,5 éve dolgozom az IT-ban, de eddig minden munkahelyem olyan volt, hogy lényegében nem tanultam semmit. És a C#-hoz értek még a legjobban, a leggyakrabban használt verziókezelő a git.

Van így esély?


Tippem szerint nincsen.


Középkor elején járok, segítségem nincs, mindent és mindenkit itthagynék ezzel a lépéssel.


2022. máj. 28. 13:36
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Azért nem 40-es vagyok. Az már lassan öreg.
2022. máj. 28. 15:18
 22/28 anonim ***** válasza:
9%
Esélytelen. Alapból csak egy kiválasztott réteg, az emberek 1 ezreléke alkalmas arra, hogy a mágikus IT varázslók körébe bebocsátást nyerjen. Ez pedig már oviban kiderül, ha nagycsoportos korodban már sebészeket és burkolókat programozol, akkor lehet esélyed Mo-ról megkeresni a nyugati segédmunkás bért és mellette a gyakorin szentté avathatod magadat 🤡🤡🙉🙉
2022. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Kell 10 év tapasztalat, vagy nagyon speciális tudás vagy hogy sikerülhet?"


Ugyanaz kell, mint itthon. Jelentkezel és ha elég kompetens vagy akkor felvesznek. A komolyabb multik még relocation bónuszt is adnak és intézik a papírmunkát. Amazonnál pl. úgy emlékszem 2-3 havi albérlet is a relocation package része, ha igényt tartasz rá, ameddig találsz saját lakást.

2022. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Hát itthon ősszel, még nem volt meg a 2 év tapasztalatom, úgy választottam két, azonos napon kapott ajánlat közül, hogy konkrétan nem kerestem állást. Tettem lépéseket, de MÉG nem keresgéltem, csak terveztem.


Azért külföldön, keleti munkavállaló esetén, hááát...

2022. máj. 28. 16:22
 25/28 A kérdező kommentje:
Most akkor aki nem trollkodni akar, 30-as, 2 év használhatatlan tapasztalattal, folyamatban levő szakirányú diplomával van esély vagy semmi?
2022. máj. 28. 23:22
 26/28 anonim ***** válasza:
34%
Nincs semmi esélyed.
2022. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Sejtettem... 10 éve szakmában levő ismerősöm is ezt mondja (önmagára is) és mások is. Meg logikus is.


Azért köszi!

2022. máj. 28. 23:37
 28/28 anonim ***** válasza:

Általánosságban kifejezetten könnyű kimenni, rengeteg a lehetőség, még keresni sem kell, mert a recruiterek keresnek LinkedIn-en.

De neked nem fog menni így sem.

2022. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!