Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A FB-on láttam hogy ELVILEG a...

A FB-on láttam hogy ELVILEG a Posta jóvoltából nagyon olcsón hozzá lehet jutni nem átvett csomagokhoz,na ez most igaz lehet vagy fake?többi lent

Figyelt kérdés

"A Magyar Posta egyedülálló ajánlata. A raktárainkban egy halom csomag van felhalmozva, amelyeket a címzettek nem kaptak meg a postahivatalokban. A szabályok szerint meg kell szabadulnunk tőlük, de most akciót indítunk, és véletlenszerű csomagokat árulunk mindössze 763 forintért"


láttam hozzászolásokat is amiben köszönetüket fejezik ki képpel mellékelve hogy megkapták a csomagot,én úgy gonolom hogy ez nem lehetséges,de ha meg valami csoda folytán mégis az akkor viszont jó dolgokról maradnák le...



2022. máj. 30. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
10-es skalan mennyire tartod okos embernek magad?
2022. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A Magyar Posta nem FB-n hirdetne ilyet, hanem a saját weboldalán

2. Sosem használnának ilyen barátias szövegezési formát, állami, vaskalapos cég

3. Nem potom 700 forintért adnák, a posta attól sokkal nagyobb pénzrabló. Minden másban pofátlanul drága, miért pont ebben lenne olcsó?

4. Jogilag nem működik a dolog. Ez itt nem Amerika. Az át nem vett csomagok mennek vissza a feladónak és pont.

2022. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

uuu ez a nagy business, egyertelmu hogy 800 forintert megeri neeem?


Szerinted ha igy lenne a postai alkalmazottak nem vasarolnak fel az osszes csomagot? vagy az osszes JO csomagot? :)


Szanalmas hogy a mai vilagban mennyire nem megy a kritikus gondolkodas...

2022. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

KEDVES 1. hozzászoló az életemben eddig elért,létrehozott dolgaim alapján úgy 7 esre sorolnám be magamat,de az hogy mennyire vagyok hiszékeny az egy más történet.

És te egy 10-es skálán mennyire tartod magad,bunkónak,lenézőnek vagy rossz embernek?

2022. máj. 30. 08:49
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
7 esre sorolod magad? :) nem egyes vagyok, de ilyen kerdessel szerintem ez kicsit eros
2022. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Lol, ha te 7-es vagy egy ilyen kérdéssel, akkor én Mensa tagként hanyas? :D
2022. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Valljuk be, nem az értelmiségi réteghez tartozol kérdező.
2022. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ego van, ész nincs.
2022. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Nálam ugyanez ha 10 darabot veszel csak 500 forint/darab.

Postán küldöm majd előre utalás után, ha elveszik véletlenül majd megveheted újra.

2022. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az át nem vett csomagok nem minden esetben mennek vissza a feladóhoz pontosabban, nem mindig veszi át a feladó sem, ezeket hívjuk SEM-SEM csomagnak, amikor se a címzettnek, se a feladónak nem kell. Ezt a posta 5 évig őrzi az OLK-ban, amit ha nem keresnek, megsemmisítik, nem eladják.
2022. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!