Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor érzik meg az emberek a...

Mikor érzik meg az emberek a válságot? Most azt látom, hogy bármennyire lehet drága valami, az emberek ész nélkül költenek, vásárolnak mindent.

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Rosszul látod.
2022. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Milyen valsagrol beszelsz?
2022. máj. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Van aki megteheti, azért nem mindenki alacsony fizetésű. Mi is ugyanúgy eljárunk szórakozni és megyünk nyaralni idén is.

Nem mindenki költ ész nélkül, egyszerűen van akinek még belefér.

2022. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen válság? Sosem csináltam ilyen jól a vállalkozásom. Fejben dől el.
2022. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Mi a vállalkozásod profilja?
2022. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Informatika, ügyviteli szoftver, de nagyjából mindegy, mert 20 éve állandó változások vannak. Nyugisabb időszakban állandóan tanultunk pl marketinget, én ezt látom a siker titkának, nem a szakmánkat.
2022. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látom hogy válság lenne. Megy a pazarlás ezerrel. Azok tüntetnek akiknek fáj hogy visszább kellene venniük az eddigi életmódjukból.
2022. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen válság? Sosem ment ilyen jól.
2022. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!