Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen futárcéget bízzak meg...

Milyen futárcéget bízzak meg ezzel?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy laptopot, de nem felel meg, vissza akarom küldeni. Az elállásról már értesítettem a webshopot 06.02.-án, aki azt kérte teljesen sértetlen dobozban küldjem vissza. Na most nem teljesen sértetlen a doboz... Már küldtem fényképeket a webshopnak. Addig nem akarom elküldeni potyára, míg vissza nem jelez, viszont az idő szorít, jövő csütörtökig vissza kell érjen.

2022. jún. 11. 22:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Sosem bíztam még meg futárcéget, mi a menete, és melyik az amelyik tutira elviszi csütörtökig az árut, ha kedden feladom?
2022. jún. 11. 22:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az elállás már bejelentetted és elfogadták akkor visszaérhet később is. Nem a visszaérkezés dátuma számít.

Amelyik hozta azzal vissza is küldheted. Ha kihozták akkor vissza is tudják vinni.

2022. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2022. jún. 11. 23:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen kis szakadások vannak a doboz két sarkán, de bár nem vettem észre, sztem így érkezett mert én miután kivettem belőle a gépet biztos helyen tartottam, ahol aligha érhette ilyen sérülés a dobozt.
2022. jún. 11. 23:22
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 23:10


Nem akkor dől el, h elfogadják-e ha már visszaküldtem, és megvizsgálták a sértetlenségét?

2022. jún. 11. 23:23
 6/6 A kérdező kommentje:

A webshop oldalán ez áll:


A Vevőnek 14 naptári nap áll rendelkezésre arra, hogy indoklás nélkül elálljon a vásárlástól. A Vevő az elállás jogát attól a naptól kezdve gyakorolhatja, amikor a terméket átvette. A Vevő az elállási jog gyakorlásának napjától számított 14 napon belül köteles visszajuttatni az árut a kereskedőnek (azaz maximum a kézhezvételtől számított 28 napon belül).

2022. jún. 11. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!