Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költenél két millió...

Mire költenél két millió forintot?

Figyelt kérdés
Egy év külföldi munkával összespóroltam több mint két millió forintot. A legnagyobb álmom egy saját ház otthon... de tudom, hogy ehhez nagyon kevés ez az összeg. Így hát nem tudom, hogy mit kéne tennem. Egyszerűen félretenni és még évekig húzni az igát, míg tízszer ennyi gyűl össze... Vagy belefektetni valami bizonytalan dologba. Ti mit tanácsoltok?

2022. jún. 12. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2 millió nem olyan nagy összeg. Én a hitelembe tolnám bele, hogy rövidüljön a futamidő.
2022. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy Magyarországról indultam. Szerbiában éltem korábban. Meglehetősen rosszul. De ami azt illeti, Magyarországon se hiszem, hogy félre tudsz tenni évente milliókat, ha albérletet fizetsz, számlákat fizetsz és eszel.
2022. jún. 13. 18:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem Magyarországon élek, Orbán szegény diktatúrájában. Nyugaton 3 hónap alatt félrerakom a 2 millát. Nagyobb részét befektetem, a többit meg elköltöm, főleg utazásra. Ilyen időszakban, mint a mostani, szerintem minden befektetést meg kell ragadni (részvény, kripto stb.)
2022. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!