Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb. fél millió Ft-ot mibe...

Kb. fél millió Ft-ot mibe érdemes fektetni manapság, ha van egyáltalán olyan amihez elég?

Figyelt kérdés

Összeszámoltam, van jelenleg kb. fél millió Ft-om úgymond "fölöslegben" (nyilván nem fölösleg, csak olyan pénz ami jelenleg félre van téve), elgondolkodtam rajta hogy ez az összeg elég-e már ahhoz manapság hogy valamibe érdemes legyen befektetni úgy hogy középhosszú távon nyereség legyen belőle, vagy ez még bőven kevés?

Ha mégis elég, hol érdemes "keresgélni"?



2022. jún. 13. 21:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
Sajnos az ma már semmi.
2022. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez egy szomorú hír. Abszolút semmihez nem elég? Vagy akkor mennyit kéne még gyűjtenem hozzá hogy valamit lehessen vele kezdeni?
2022. jún. 13. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
bitcoin
2022. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Tanulásba.

Ennyiért tanulhatsz egy új szakmát, vagy például elvegezhetsz kb 2db repülő képzést.


Elég egy nyelvvizsga felkeszitesre is, de kijön belőle egy B-s jogosítvány akár.

2022. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
*ráépülő képzést
2022. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Önmagadba.


- Értékelemzés tanfolyam.

- Angol és, vagy német nyelvtanulás.

- B-s jogsi.

- Pszichológus, hogy még kiegyensúlyozottabb legyél.

- Autogén tréning.

- Alexander-technika.

- Önvédelmi technikák.

- Hageni egyetem, neked tetsző képzésének elvégzése.

2022. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Tanulasba
2022. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Ted félre jó lesz kenyérre.
2022. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
#3 igazából most nem hülyeség, csak óvatosan. Megy még lejjebb, aztán a bikapiaccal jön hamar a tripla. Én 1 Ethert veszek (felet ma megvettem, masik felét 1000-re raktam limitre)
2022. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kripto piac lesz a válság első nagyobb áldozata, én oda most nem raknék. Talán óvatos részvényportfólió, vagy ha biztos de alacsonyabb hozamra mész (még mindig jobb mintha az infláció eszi meg) akkor állampapír.
2022. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!