Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Plus500 alkalmazásban ilyen...

Plus500 alkalmazásban ilyen könnyű pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Nyomtam demóban egy bitcoin vásárlást és pár óra múlva kerestem 160 ezret. Élesben is ilyen vagy csak jó időszakot fogtam ki?

2022. jún. 15. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Élesben is előfordulhat ilyen, csak nehogy véletlenül azt hidd, hogy akkor ez mindig így megy. A kaszinóban is lehet olyat, hogy beszédülsz, feldobsz félmilliót a pirosra, kipörgetik, és kijössz félmillióval gazdagabban.


Ha nem tudod, hogy mit csinálsz, illetve hogy miért pont azt, akkor szerencsejátékot játszol.

2022. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Valóban lehet.


Én is volt hogy kerestem 300k-t 1 óra alatt.


De olyan is hogy nyitottam egy pozit este, másnap már 0 volt az egyenlegem, mert reggel jött a letéti felhívás, majd zárta a pozit :D

2022. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
A plus500 demójában tényleg könnyű sok pénzt keresni gyorsan😄
2022. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Amit a demóval "keresel", az nem létezik. Amit a valóságban keresel vagy elveszítesz, az igen. Próbáld ki és megtudod! :)
2023. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem próbálom ki köszönöm. Majd ha lesz elverni való pénzem. :)
2023. márc. 24. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nyomtam demóban egy bitcoin vásárlást és pár óra múlva kerestem 160 ezret. Élesben is ilyen vagy csak jó időszakot fogtam ki?"

Szerinted, ha ellenkező irányba ment volna a BTC árfolyama mi lett volna? :) 160 ezer mínusz.

2023. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De-de, próbáld csak ki, tök jó! :D
2023. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan könnyű demó számlán pénzt keresni, mint a Monopoly társasjátékban, vagy a Gazdálkodj Okosan-ban! És pont annyit is ér! :)
2023. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tranzakciós díjak miatt a vásárlás pillanatában már nagy buktában vagy, akkor is ha pl. nem változott időközben az árfolyam. A demo ezt szereti pl. figyelmen kívül hagyni, vagy kisebb költséggel számolni.
2023. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!